kniha » Hry Nemesis
chce si přečíst 2 | chce mít v knihovně 3 | má v knihovně 20
hodnotilo: 18
79%
Hry Nemesis

James S. A. Corey

Hry Nemesis

série: Expanze
díl v sérii: 5

Kategorie: sci-fi - space opera

originální název: Nemesis Games
originál vyšel: 2015

vydání: Triton (web) 2017

odkazy: 1x [ukázka]


Komentáře:
gokudo  | ***1/2

Uch…pata kniha Expanze ve ktere se nasi hrdinove vydaji na sva vlastni dobrodruzstvi. Subjektivne konstatuji ze Nemesis a Leviatan patri mezi nejlepsi knihy v teto serii. Uvedomeni a politicka korektnost tu trochu zapacha, jak uz je posledni dobou zvykemu u amickych autoru, ale devastace jedne urcite planety je jeden velky antiklimax. Kandidatem na blbecka se protentokrat stava Naomi a Holden je docela v klidku, i kdyz par facaku by mu prospelo. Robertu Heinleinovi by se to mozna taky libilo. Televizni serie je porad lepsi!

Vlask  | ****

Poměrně málo akční díl, kde se minimálně střílí, ale i přesto si drží vysokou úroveň napětí. Dost podstatně mění rovnováhu sil a ukazuje, jak vypadá opravdu nepovedená dovolená (i když minimálně jeden účastník by možná nesouhlasil). Bohužel je to díl neuzavřený, vrací do hry několik starých postav a rozvíjí příběh pro následující knihy.

pruss  | **1/2

Velice málo scén, které mi zůstanou v paměti. Chyběla nosná myšlenka, které by držela příběh. Rozpad děje na čtyři části podle členů posádky mi nepřipadá šťastný. Celkově to vypadá jen jako příprava k velkému finále.WebArchiv - archiv českého webu