Geffen
Geffen Award
WWW stránky ocenění: Geffen Award
Cena Geffen je izraelská literární cena každoročně udělovaná Izraelskou společností pro sci – fi a fantasy (Israeli Society for Science Fiction and Fantasy). Cena je udělována na ICon Festivalu. Cena je nazvána podle významného editora a překladatele Amose Geffena, který patřil k zakladatelům Izraelské společností pro sci – fi a fantasy.
Nejlepší sci - fi/fantasy povídka
-
originální název: Best original SF/F short story
- 2002
-
vítěz
- Me and Grandma Go Shopping / Hamutal Levin
- 2003
-
vítěz
- All-of-Me(TM) / Guy Hasson
- 2004
-
vítěz
- Dragon Checkpoint / Rami Shalheveth
- 2005
-
vítěz
- The Perfect Girl / Guy Hasson
- 2006
-
vítěz
- East of Eden / Hagay Averbuch
- 2007
-
vítěz
- In the Mirror / Rotem Baruchin
- 2008
-
vítěz
- Where Books are Lost / Lili Daie
- 2009
-
vítěz
- The phoenix planet / Yael Michaeli
- 2010
-
vítěz
- Dr. Watson & Mr. Holmes – or – The Curse of the of Penningtons / Vered Tochterman
- 2011
-
vítěz
- The Heisenberg Gorgon / Keren Landsman
- 2012
-
vítěz
- And then there was winter/ Hadas Misgav
- Alone, in the dark / Keren Landsman
- 2013
-
vítěz
- Cappuccino, To Go / Rotem Baruchin
- 2014
-
vítěz
- Whiskey in a Jar / Rotem Baruchin
- 2015
-
vítěz
- “Five Four Three Two One” by Hila Benyovich-Hoffman
- 2016
-
vítěz
- “Requiem to Matthew,” Aviel Tochterman
- 2017
-
vítěz
- “Found & Lost,” Rotem Baruchin (Once Upon a Future 2016)
- 2018
-
vítěz
- “Witch”, Adi Loya (Beja 2017)
nominace
- “Moon Readers”, Hila Beniovitch-Hoffman (2017)
- “All Roads Lead”, Rotem Bruchin (2017)
- “Careful, Fragile”, Keren Landsman (2017)
- “One Way Ticket”, Keren Landsman (Meurim)
- 2019
-
vítěz
- “My Last Dragon”, Rotem Baruchin (2018)
nominace
- “Mount Scopus”, Lily Dai (2018)
- “The Rise of Israman”, Nimrod Eisenberg (2018)
- “Today I’m the Day Before”, Rika Graziani-Teichholz (2018)
- “The Persistence of Reflection”, Keren Landsman (2018)
- 2020
-
vítěz
- “Blue Iceberg Beer“, Rotem Baruchin, (Once Upon A Future 2019)
nominace
- “The Masters of Artemis“, Nimrod Aizenberg (Once Upon A Future 2019)
- “The Land Beyond the Wardrobe“, Yael Furman (Meorot Convention Story Project)
- “Balloons“, Roni Gelbfish (Once Upon A Future 2019)
- “Eastern Wind“, Judith Kagan (Once Upon A Future 2019)
- “Evening“, Keren Landsman (Once Upon A Future 2019)
- “Fragments“, Keren Landsman (Meorot Convention Story Project)