ocenění »
British Fantasy Awards »
Nejlepší fanzin/malonákladová tiskovina
British Fantasy Awards
British Fantasy Awards
WWW stránky ocenění: British Fantasy Awards
V rámci British Fantasy Awards se udělují další ceny : August Derleth Award (za nejlepší román, od roku 2012 za nejlepší román v žánru hororu), Robert Holdstock Award (za nejlepší román v žánru fantasy), Karl Edward Wagner Award (za výjimečné úspěchy), Sydney J. Bounds Award (nový objev) a Icarus.
Nejlepší fanzin/malonákladová tiskovina
-
originální název: SMALL PRESS/Independent Press
- 1977
-
vítěz
- John Martin
- Andurile, John Martin
nominace
- Stephen Jones
- Dark Horizons #15, Stephen Jones
- Chacal, Arnie Fenner
- 1979
-
vítěz
- Stephen Jones
- Fantasy Tales #2, Stephen Jones & David Sutton
nominace
- Cthulhu 2: Tales of the Cthulhu Mythos, Jon Harvey (Spectra Press)
- Longbore the Inexhuastible, Jon Harvey
- Weirdbook #13, W. Paul Ganley
- Whispers #10, Stuart David Schiff
- 1980
-
vítěz
- Stephen Jones
- Fantasy Tales #5, Stephen Jones & David Sutton
nominace
- Stephen Jones
- Fantasy Media Vol. 1, Jon Harvey, Stephen Jones, Gordon Larkin & David Sutton
- Whispers #13/14, Stuart David Schiff
- 1981
-
vítěz
- Stephen Jones
- Airgedlamh, David McFerran, Stephen Jones & David Sutton
nominace
- Stephen Jones
- Fantasy Media, Jon Harvey, Stephen Jones, David Larkin & David Sutton
- Fantasy Newsletter, Paul C. Allen
- Kadath, Francesco Cova
- 1982
-
vítěz
- Stephen Jones
- Fantasy Tales, Stephen Jones & David Sutton
- 1983
-
vítěz
- Stephen Jones
- Fantasy Tales, Stephen Jones & David Sutton
nominace
- Dark Horizons, David Sutton
- Whispers, Stuart David Schiff
- 1984
-
vítěz
- Ghosts & Scholars, Rosemary Pardoe
- 1985
-
vítěz
- Whispers, Stuart David Schiff
- 1986
-
vítěz
- Stephen Jones
- Fantasy Tales, Stephen Jones & David Sutton
- 1987
-
vítěz
- Stephen Jones
- Fantasy Tales, Stephen Jones & David Sutton
- 1988
-
vítěz
- Dagon, Carl Ford
- 1989
-
vítěz
- Dagon, Carl Ford
- 1991
-
vítěz
- Dark Dreams, David Cowperthwaite & Jeff Dempsey
- 1992
-
vítěz
- Peeping Tom
nominace
- Chills
- Dark Dreams
- Dark Horizons
- Ghosts & Scholars
- 1993
-
vítěz
- Stuart Hughes & Dave Bell
- 1994
-
vítěz
- Dementia 13
- 1995
-
vítěz
- Stefan Dziemianowicz
- S. T. Joshi
- Necrofile, Stefan R. Dziemianowicz, S. T. Joshi & Michael A. Morrison
nominace
- Peeping Tom, Stuart Hughes
- The Third Alternative, Andy Cox
- Voices from Shadow, David Sutton
- 1996
-
vítěz
- The Third Alternative, Andy Cox
nominace
- Richard Chizmar
- Cemetery Dance, Richard T. Chizmar
- Peeping Tom, Stuart Hughes
- Sierra Heaven, Alex Bardy
- Visionary Tongue, Eloise Coquio
- 1997
-
vítěz
- S. T. Joshi
- H.P. Lovecraft: A Life, S. T. Joshi (Necronomicon Press)
nominace
- Richard Chizmar
- Cemetery Dance, Richard T. Chizmar
- Ghosts & Scholars, Rosemary Pardoe
- Peeping Tom, Stuart Hughes
- The Third Alternative, Andy Cox (Issue 11, Win 1996/97)
- Visionary Tongue, Eloise Coquio (Sum 1996)
- Broadsword, Nancy Sparling, ed.
- 1998
-
vítěz
- David Pringle
- Interzone, David Pringle
nominace
- Peeping Tom, Stuart Hughes
- Samhain, John Gullidge
- Tanjen Press, Andrew Barker, ed.
- The Third Alternative, Andy Cox
- 1999
-
vítěz
- The Third Alternative, Andy Cox
nominace
- Alchemy Press
- Ghosts & Scholars, Rosemary Pardoe
- Kimota, Graeme Hurry
- Nasty Piece of Work, David Green
- Prism, Debbie Bennett (BFS Newsletter)
- Pumpkin Books
- Samhain, John Gullidge
- 2000
-
vítěz
- Razorblade Press
nominace
- Enigmatic Press
- Interzone
- Kimota
- The Third Alternative
- 2001
-
vítěz
- PS Publishing
nominace
- Mark Chadbourn
- At the World's End (ed. Mark Chadbourn et al)
- Razorblade Press
- The Third Alternative (ed. Andy Cox)
- Alchemy Press
- 2002
-
vítěz
- Peter Crowther
- PS Publishing (Peter Crowther)
nominace
- The Alien Online (ed. Ariel)
- Dark Horizons (ed. Debbie Bennett)
- Telos Publishing
- The Third Alternative (ed. Andy Cox)
- 2003
-
vítěz
- Peter Crowther
- PS Publishing (Peter Crowther)
nominace
- The Alien Online (edited by Ariel)
- Roadworks (edited by Trevor Denyer)
- Telos Publishing (David J. Howe)
- The Third Alternative (edited by Andy Cox)
- 2004
-
vítěz
- PS Publishing
nominace
- The Alien Online (Ariel, ed.)
- Elastic Press
- Scheherazade (Elizabeth Counihan, ed.)
- The Third Alternative (Andy Cox, ed.)
- 2005
-
vítěz
- Elastic Press, Andrew Hook
nominace
- Peter Crowther
- Peter Crowther
- Elizabeth Counihan
- Postscripts, Peter Crowther, ed.
- PS Publishing, Peter Crowther
- Scheherazade, Elizabeth Counihan, ed.
- Telos Publishing, David J. Howe & Stephen James Walker
- The Third Alternative, Andy Cox, ed.
- The Alien Online, Ariel, ed.
- Pendragon Press, Christopher Teague
- 2006
-
vítěz
- Peter Crowther
- PS Publishing, Peter Crowther
nominace
- D. F. Lewis
- Nemonymous, D. F. Lewis, ed.
- Elastic Press, Andrew Hook
- Pendragon Press, Christopher Teague
- TTA Press, Andy Cox, ed.
- 2007
-
vítěz
- Peter Crowther
- PS Publishing, Peter Crowther
nominace
- Elastic Press, Andrew Hook
- Pendragon Press, Christopher Teague
- Telos, David J. Howe & Stephen James Walker
- TTA Press, Andy Cox
- 2008
-
vítěz
- Peter Crowther
- PS Publishing, Peter Crowther
nominace
- Peter Crowther
- Postscripts, Peter Crowther
- Black Static, Andy Cox
- Elastic Press, Andrew Hook
- Screaming Dreams, Steve Upham
- 2009
-
vítěz
- Elastic Press, Andrew Hook
nominace
- Ian Whates
- Newcon Press, Ian Whates
- Pendragon Press, Chris Teague
- Screaming Dreams, Steve Upham
- TTA Press, Andy Cox
- 2010
-
vítěz
- Telos Publishing, David Howe
nominace
- Ian Whates
- Newcon Press, Ian Whates
- Screaming Dreams, Steve Upham
- Subterranean Press, William Schafer
- TTA Press, Andy Cox
- 2011
-
vítěz
- Telos Publishing, David J. Howe & Stephen James Walker, eds.
nominace
- Gary Fry
- Gray Friar Press, Gary Fry, ed.
- Atomic Fez, Ian Alexander Martin, ed.
- Pendragon Press, Christopher Teague, ed.
- TTA Press, Andy Cox, ed.
- 2012
-
vítěz
- Chomu Press, Quentin S. Crisp
nominace
- Ian Whates
- Gary Fry
- Newcon Press, Ian Whates
- Gray Friar Press, Gary Fry
- Spectral Press, Simon Marshall-Jones
- 2013
-
vítěz
- Brett Alexander Savory
- ChiZine Publications, Brett Alexander Savory & Sandra Kasturi
nominace
- Gary Fry
- Gray Friar Press, Gary Fry
- Spectral Press, Simon Marshall-Jones
- TTA Press, Andy Cox
- 2014
-
vítěz
- The Alchemy Press, Peter Coleborn
nominace
- Ian Whates
- NewCon Press, Ian Whates
- Fox Spirit Books, Adele Wearing
- Spectral Press, Simon Marshall-Jones
- 2015
-
vítěz
- Fox Spirit Books, Adele Wearing
nominace
- Ian Whates
- NewCon Press, Ian Whates
- The Alchemy Press, Peter Coleborn
- Spectral Press, Simon Marshall-Jones
- 2016
-
vítěz
- Marc Gascoigne
- Angry Robot (Marc Gascoigne)
nominace
- Ian Whates
- Newcon (Ian Whates)
- The Alchemy Press (Peter Coleborn and Jan Edwards)
- Fox Spirit (Adele Wearing)
- 2017
-
vítěz
- Grimbold
nominace
- Alchemy
- Fox Spirit
- NewCon
- TTA
- 2018
-
vítěz
- Unsung Stories
nominace
- Fox Spirit
- Grimbold
- Newcon
- Salt
- 2019
-
vítěz
- Unsung Stories
nominace
- Fox Spirit
- Luna
- NewCon
- 2020
-
Porota: Dave Brzeski, Adri Joy, Kate Macdonald, Eleanor Pender, Alasdair Stuart
vítěz
- Rebellion
nominace
- Aqueduct Press
- Black Shuck Books
- Luna Press
- NewCon Press
- Undertow Publications
- 2021
-
vítěz
- Luna
nominace
- Black Shuck
- Flame Tree
- Unsung Stories
- 2022
-
vítěz
- Luna Press Publishing
nominace
- Black Shuck Books
- Unsung Stories
- Wizard's Tower Press
- 2023
-
vítěz
- Luna
nominace
- Black Shuck
- Flame Tree
- NewCon