ocenění »
Sir Julius Vogel »
2017
Sir Julius Vogel
Sir Julius Vogel Awards
WWW stránky ocenění: Sir Julius Vogel Awards
Novozélandská literární cena každoročně udělovaná za díla v žánru sci – fi nebo fantasy publikované na Novém Zélandě. Je udělována na základě hlasování členů novozélandského fandomu (SFFANZ) a účastníků každoročního národního setkání fanoušků sci – fi.
2017
-
ročník: 16
Ceny byly uděleny 4. června 2017 na LexiConu 2017 v Taupě.
- Nejlepší autor z řad fanoušků
-
vítěz
- “Food and Horror” (column), Octavia Cade (Book Smugglers)
nominace
- Alex Lindsay for SITREP
- Jacqui Smith for contributions to Novazine
- Nejlepší dramatická prezentace
-
vítěz
- This Giant Paper Mache Boulder is Actually Really Heavy, Andrew Beszant & Christian Nicholson
nominace
- Chronesthesia - Directed by Hayden J. Weal, collaborator Simeon Duncombe
- AFK: the webseries, episode 12, “ZERG” - Directed by Peter Haynes
- Nejlepší fanovská produkce/publikace
-
vítěz
- Summer Star Trek: Mirror, Mirror
nominace
- Novazine - Edited by Jacqui Smith
- Phoenixine - Edited by John and Lynelle Howell
- Nejlepší kniha pro mládež
-
vítěz
- Light in My Dark, Jean Gilbert & William Dresden (Rogue House)
nominace
- Kevin Berry - Stranded Starship (You Say Which Way)
- Sue Copsey - The Ghosts of Moonlight Creek
- Brian Falkner - Battlesaurus: Clash of Empires
- Nejlepší produkce/publikace
-
vítěz
- That Kind of Planet, Emma Weakley (Random Static)
- Nejlepší sbírka nebo antologie
-
vítěz
- At the Edge, Dan Rabarts & Lee Murray, eds. (Paper Road)
nominace
- Grant Stone - Everything is Fine
- Novela/Noveleta
-
vítěz
- The Convergence of Fairy Tales, Octavia Cade (Book Smugglers)
nominace
- Woelf Dietrich - Babylon's Song
- Mouse Diver-Dudfield - The Sleeper's Dance – A Novella
- Dan Rabarts - Spindle
- Dan Rabarts - Tipuna Tapu
- Nový talent
-
vítěz
- Eileen Mueller
nominace
- Richard Parry
- Laya Rose
- Povídka
-
vítěz
- “Splintr”, A. J. Fitzwater (At the Edge)
nominace
- Michelle Child - “Narco”
- Sean Monaghan - “Wakers”
- Eileen Mueller - “Call of the Sea”
- A.J. Ponder - “BlindSight”
- Emma Pullar - “London's Crawling”
- Román
-
vítěz
- Into the Mist, Lee Murray (Cohesion)
nominace
- Juliet Marillier - Den of Wolves
- Sarah Fayermann - Innocents
- Kiran Oliver - Daybreak Rising (Embers of Redemption, vol 1)
- Richard Parry - Night's Fall
- Výtvarné dílo
-
vítěz
- Emma Weakley for At the Edge by Dan Rabarts & Lee Murray, eds. (Paper Road)
nominace
- Kodi Murray - Cover artwork for Write Off Line 2016: Everyone's a Winner
- Kodi Murray - Cover artwork for Beyond the Stars
- Laya Rose - Cover artwork for Chameleon Moon
- Laya Rose - Midnight Star
- Emma Weakley - Cover artwork for That Kind of Planet
- Výtvarník z řad fanů
-
vítěz
- Keith Smith (contributions to Novazine)
- Za přínos - fandom
-
vítěz
- Lynelle Howell
nominace
- Jan Butterworth
- Za přínos - sci- fi, fantasy a horor
-
vítěz
- Lee Murray