tohle je uz novy hosting
ocenění » Goodreads » 2016

Goodreads

Goodreads Choice Awards

WWW stránky ocenění: Goodreads Choice Awards

Goodreads Choice Awards je oceňování nejlepších knih na stránkách www.goodreads.com. Tyto stránky každoročně vyhlašují soutěž o nejlepší knihy v celé řadě kategorií, které volí sami čtenáři.

další rok - 2017předchozí rok - 2015

2016

ročník: 8

Nejlepší fantasy

vítěz

nominace

Nejlepší horor

vítěz

nominace

  • Paul Tremblay
  • Jonathan Maberry
  • Charles Stross
  • Amanda Stevens
  • John Connolly
  • M. R. Carey
  • Grady Hendrix
  • Dan Wells
  • Justin Cronin
  • Ringo; Correia - Grunge   76% / 10
  • 2. Dot Hutchison - The Butterfly Garden
  • 3. Justin Cronin - The City of Mirrors
  • 4. Lisa Unger - Ink and Bone
  • 5. Dan Wells - Over Your Dead Body
  • 6. Grady Hendrix - My Best Friend's Exorcism
  • 7. M.R. Carey - Fellside
  • 8. Matt Ruff - Lovecraft Country
  • 9. John Connolly - A Time of Torment
  • 10. Stevie J. Cole a B.T. Urruela - Wicked Little Words
  • 11. Samantha Hunt - Mr. Splitfoot
  • 12. Amanda Stevens - The Visitor
  • 13. Victor LaValle - The Ballad of Black Tom
  • 14. Charles Stross - The Nightmare Stacks
  • 15. Jonathan Maberry - Kill Switch
  • 16. John Ringo a Larry Correia - Grunge
  • 17. Nicholas Sansbury Smith - Extinction End
  • 18. A.A. Dark - 24690
  • 19. Jason Arnopp - The Last Days of Jack Sparks
  • 20. Paul Tremblay - Disappearance at Devil's Rock
Nejlepší kniha pro děti

vítěz

nominace

Nejlepší kniha pro mládež v žánru fantasy a sci - fi

vítěz

nominace

Nejlepší románová prvotina

vítěz

nominace

  • 2. Martha Hall Kelly - Lilac Girls
  • 3. Roshani Chokshi - The Star-Touched Queen
  • 4. B.A. Paris - Behind Closed Doors
  • 5. Steven Rowley - Lily and the Octopus
  • 6. Logan Chance - Like A Boss
  • 7. Heidi Heilig - The Girl from Everywhere
  • 8. Jeff Zentner - The Serpent King
  • 9. Brit Bennett - The Mothers
  • 10. Amanda Bouchet - A Promise of Fire
  • 11. Traci Chee - The Reader
  • 12. Nathan Hill - The Nix
  • 13. Louise Jensen - The Sister
  • 14. Imbolo Mbue - Behold the Dreamers
  • 15. Nicole Y. Dennis-Benn - Here Comes the Sun
  • 16. Garth Greenwell - What Belongs to You
  • 17. Tiffany McDaniel - The Summer that Melted Everything
  • 18. Louise Miller - The City Baker's Guide to Country Living
  • 19. Nicole Waggoner - Center Ring
  • 20. Nigel Jay Cooper - Beat the Rain
Nejlepší sci -fi

vítěz

nominace



WebArchiv - archiv českého webu