povídka » Bedna
v Top10 1
hodnotilo: 47
84%
přebal jedné z knih obsahující tuto povídku přebal jedné z knih obsahující tuto povídku přebal jedné z knih obsahující tuto povídku Povídka je uvedena ve více knihách = více obálek - po kliku na aktuální obrázek se obálka vymění.

Štěpán Kopřiva

Bedna

Kategorie: fantasy - humorná

Komentáře:
Sirius  | *****

Tomu říkám wodvaz. Teď se na Holomráz těším ještě víc!

Majkl  | ****

Fantasy poviedka napísaná podobne akčno-vtipným štýlo ako Asfalt. Podvodnícky kúzelník zfušuje svoje najväčšie číslo a v ukradnutej bedne dochádza vzduch jeho asistentke. Začína sa bláznivý beh za bedňou, plný hlášiek a akcie, brutality a morbídnosti, ktorý ma veľmi bavil. Slušných 80%

Lucc  | ***

Asi nejslabší povídka knihy. Je to jízda, to ano. Čte se to samo, to ano. Ale: originalita – nic moc. Děj – předvídatelný (i když vtipný). Takže: fajn zábava, ale přesah, na rozdíl od ostatních povídek z Holomrazu, téměř žádný.

GeRony  | ***1/2

Suhlasim s Luccom: vtipne to je, zabava velmi slusna, cita sa to takmer samo. Ale z troch hlavnych poviedok pre mna najslabsia. Aj tak je to vsak jednoznacne nadpriemerna poviedka.

Polinius  | ****1/2

Čte se samo. Jako samostatná povídka to moc neobstojí, ale jako doplněk do světa Wolricha je to senzační. Jak říká přísloví: Na posraného i hajzl spadne.WebArchiv - archiv českého webu