autor » James Fox Higgins
foto autora
10 nejlépe hodnocených

James Fox Higgins

Národnost: australskáJames Fox Higgins je manžel, otec, spisovateľ, muzikant, multimediálny producent a podnikateľ. Jeho skutočné rodné meno znamená „Prenasledovateľ zla, Obranca ľudí, Chýrny vlk Vikingov“. James je kresťanský vlastenec, patriarcha a vášnivý obhajca západnej civilizácie.

Po dlhej kariére zabávača si James postavil vlastné štúdio – pevnosť v austrálskom dažďovom pralese – a začal vysielanie svojho The Rational Rise (dalo by sa preložiť ako Vzostup rozumu), ktorý sa medzitým vyvinul na RationalRise.TV – nezávislú mediálnu platformu zasvätenú oslave dobra, pravdy a krásy. James trávi svoj pracovný čas zarezávaním posvätných kráv, vytváraním čulých fiktívnych svetov a verejným komentovaním reality bez akýchkoľvek filtrov politickej korektnosti. Svoj voľný čas trávi poľovačkami, činením koží, hraním so svojimi synmi a psami, gazdovaním na svojej farme so svojou ženou a širšou rodinou, a tvorbou svojej vlastnej hudby.

K Jamesovi Foxovi Higginsovi sa môžete pripojiť online na jeho blogu rationalrise.com a jeho šou sledovať na RationalRise.TV
[2022: dle www.araxon.sk]WebArchiv - archiv českého webu