autor » George D. Shuman
foto autora
10 nejlépe hodnocených
Dosud žádné dílo nebylo hodnoceno

George D. Shuman

pohlaví: muž

Život: * 15.01.1952

Národnost: americká

odkazy: 3x [info], 1x [web]George D. Shuman vyrůstal na zemědělské usedlosti v alleghenyjských horách v jihozápadní Pensylvánii. Na začátku sedmdesátých let se přestěhoval do Washingtonu, D. C., a nastoupil na oddělení metropolitní policie, kde sloužila jako tajný detektiv na protidrogovém oddělení, později jako seržant v oddělení pro zvláštní úkoly. Sloužila zde také i jako operační velící důstojník na metropolitní policejní akademii a jako velící nadporučík na jednom z oddělení pro vnitřní záležitosti.
Nadporučík Shuman odešel do výslužby po dvaceti letech ve vládních službách a připojil se k mezinárodní společnosti pro vedení hotelů jako ředitel kádrového oddělení. Uprostřed devadesátých let se přestěhoval do Nantucket ve státě Massachusetts, kde se stal výkonným ředitelem konsorcia luxusních rekreačních středisek.
George Shuman má dvě dospělé děti, Daniela a Mellisu, a nyní se plně věnuje psaní. Přebývá ve svých dvou domech v Pensylvánii a Severní Karolíně. (Daemon.cz)WebArchiv - archiv českého webu