kniha » Pařby a lektvary
má v knihovně 1
hodnotilo: 2
100%
Pařby a lektvary

Sarah Mlynowski

Pařby a lektvary

série: Všechno o Rachel
díl v sérii: 4

Kategorie: fantasy - pro děti a mládež

originální název: Parties & Potions

vydání: Jota (web) 2009SERIE: Všechno o Rachel
[1] Šprndy a košťata
[2] Žáby a francouzáky
[3] Kouzla a spacáky
[4] Pařby a lektvary
Informace / Anotace ke knize: Pařby a lektvary

Perfektní vlasy, bezva hadříky, bronzová pleť – život je super, když je člověk čarodějka! Dokonce i speciální lekce magie, na které Rachel začne chodit s Miri, jsou prima. Sestry se seznámí s dalšími mladými čarodějkami, jako jsou samy – kdo by to byl řekl? Všichni se chystají na čarodějnou slavnost zvanou Samsorta – ples nových čarodějek.
A nebylo by plesu bez čarodějů. Pohledných čarodějů. Jako je Adam, který by si s Rachel rád dal nějaký ten ploužák nebo by si s ní zalyžoval na školním výletě do Rockies. Rachel je samozřejmě šíleně zamilovaná do svého přítele Rafa. Tak proč se tedy nemůže odhodlat říci Adamovi, tomu zábavnému, okouzlujícímu Adamovi, že existuje jistý Raf? Rachel ví, že jí Raf má rád. Možná ji dokonce, nádech, miluje. Jenže Raf nezná její tajemství. Na rozdíl od Adama Raf netuší, kdo vlastně Rachel skutečně je. A ona mu to nikdy nesmí prozradit. Nebo snad ano…?
Kniha humorná i smutná, moudrá i ztřeštěná. Klasický příběh dospívajících sester, které se potýkají se světem dospělých a navíc mají jednu starost: zděděné čarodějnické geny.

 WebArchiv - archiv českého webu