kniha » Zaříkávač
chce si přečíst 3 | chce mít v knihovně 2 | má v knihovně 19
hodnotilo: 17
79%
Zaříkávač Více vydání = více obálek.

Michael Scott

Zaříkávač

série: Tajemství nesmrtelného Nikolase Flamela
díl v sérii: 4

Kategorie: fantasy - pro děti a mládež

originální název: The Necromancer
originál vyšel: 2010

vydání: Knižní klub (web) 2010; Knižní klub (web) 2017

odkazy: 1x [recenze]SERIE: Tajemství nesmrtelného Nikolase Flamela
[1] Alchymista
[2] Čaroděj
[3] Vědma
[4] Zaříkávač
[5] Válečník
[6] Kněžka
Informace / Anotace ke knize: Zaříkávač

San Francisco. Josh a Sofie se konečně dostali zpátky domů. Oba jsou ale zmatenější než kdykoliv předtím. Jejich budoucnost je nejistá. Ani jeden z nich ještě neovládl umění magie živlů, aby mohl ochránit sebe a své dvojče. Opět přišli o Scatty a Dr. John Dee je jim neustále v patách. Nicméně na obzoru se objevila nová a nyní nejdůležitější otázka: Nakolik můžou věřit Nikolasi a Perenele Flamelovým? A můžou vůbec věřit někomu cizímu?
Alcatraz. Dr. John Dee podcenil Perenelu Flamelovou. Alcatraz ji nemohl zadržet na dlouho. Nereus pro ni nebyl žádný soupeř. Navíc se vědmě podařilo získat spojence, u kterého by nikdo nepředpokládal, že by jí mohl pomoci. Ale Perenela nebyla jediným vězněm na ostrově. Za vězeňskými mřížemi a starodávnými ochrannými kouzly se schovávala armáda příšer a netvorů. Machiavelli přijel na Alcatraz, aby je vypustil na město.
Perenela může být mocná, ale každým dnem slábne. S Nikolasem po boku se chystají na jednu z největších bitev, která může být nad jejich síly. Musí ale bojovat, aby město zachránili, i kdyby je to mělo stát život.

 

Externí odkazy:

[recenze] Topzine.cz (Lenka Zajícová)WebArchiv - archiv českého webu