kniha » Prokletý maturiťák
má v knihovně 3
hodnotilo: 4
53%
Koupit knihu:
FantasyShop.cz
Fantasya.cz
Prokletý maturiťák

Stephenie Meyer
Meg Cabot
Kim Harrison
Lauren Myracle
Michele Jaffe

Prokletý maturiťák

Kategorie: horor - fantasy - povídková sbírka - pro děti a mládež

originální název: Prom Nights from Hell
originál vyšel: 04/2007

vydání: Domino (web) 2011

odkazy: 3x [recenze]Informace / Anotace ke knize: Prokletý maturiťák

Když se holka chystá na maturitní ples, je s tím pokaždé spousta starostí. Musí sehnat šaty a boty, aby byla co nejhezčí nebo aspoň co nejoriginálnější. Musí zajít ke kadeřníkovi a vymyslet parádní účes. A nakonec je nutné sehnat to, s čím je obvykle největší problém – správného kluka. Ono totiž nejde být hvězdou plesu, když má člověk vedle sebe toho největšího losera z celé školy!
Ne, na tak důležitou událost, jako je maturiťák, je nutné si obstarat přinejmenším slušný doprovod. Ten kluk nemusí být nutně nejkrásnější, ale měl by být aspoň zajímavý a zábavný. A pochopitelně se vám musí vyrovnat vlastnostmi a schopnostmi, abyste vytvořili správný pár – protože o to přece jde, že ano?
To poslední platí zejména pro případ, že máte nadpřirozené schopnosti jako Mary. Nebo když toužíte po někom, kdo vás pořád tak nějak přehlíží, a proto si musíte pomoci kouzly. Nikdo nechce dopadnout jako Madison, která zvolila špatně, zaplatila za to životem a teď se snaží uniknout temné magii svého tanečníka… Zkrátka a dobře, najít správného partnera je démonicky těžké, ale naprosto nezbytné, protože v opačném případě vás čeká… prokletý maturiťák!

 

Externí odkazy:

[recenze] Fanzine.cz (Olga Buriánková)
[recenze] FantasyPlanet (Jana Jůzlová)
[recenze] FantasyPlanet (Hana Trsková)WebArchiv - archiv českého webu