kniha » Aréna 3
má v knihovně 1
hodnotilo:
0%
Aréna 3

Morgan Rice

Aréna 3

série: Přežití
díl v sérii: 3

Kategorie: sci-fi - pro děti a mládež

originální název: Arena 3
originál vyšel: 2016

vydání: Google Play 2016SERIE: Přežití
[1] Aréna jedna: Otrokáři
[2] Aréna Dvě
[3] Aréna 3
Informace / Anotace ke knize: Aréna 3

Poté, co téměř umrznou na své cestě na sever, Brooke a její malá skupina po probuzení zjistí, že se ocitli v civilizaci. Našli utopické město, ukryté hluboko v odlehlé části Kanady. Mají teplo, jídlo, pohodlné postele, čisté oblečení a jsou v bezpečí. Nakonec se jim to podařilo.
Když se Brooke zotaví, setkává se se záhadnými přeživšími, kteří toto město obývají a kteří soupeří o její lásku. Znovu začne trénovat, pod křídlem svého nového učitele výrazně vylepšuje své bojovnické dovednosti a vyspívá v ženu.
Ale Brooke si brzy uvědomí, že bezpečí a nerušený život neznamená vše. Když se doslechne o přeživších pod zemí v hloubi Ameriky, kteří zevnitř bojují za obnovení pořádku – a vypadá to, že její otec je mezi nimi – Brooke se ocitne před životní volbou: žít v tomto dokonalém místě, svobodně a bezpečně až do konce života, nebo se vydat do boje za svobodu druhých. Ví, že by to byla cesta zpět skrze postapokalyptickou Ameriku, tentokrát by cestovala na západ, křížem krážem, hledala by přeživší, o kterých se mluví, a svého otce. Musela by se probojovat zemí, která byla přeměněná apokalypsou, pokusit se přežít nikdy nekončící příval nebezpečí, potulné násilné gangy a přežít s omezenými zdroji a s malými zásobami. Byla by to dva tisíce mil dlouhá cesta vstříc jisté smrti. Ví, že jestli opustí tuto utopii, již není cesty zpět.

 WebArchiv - archiv českého webu