kniha » Mlok 1994
chce si přečíst 2 | má v knihovně 21
hodnotilo: 10
82%
Mlok 1994
Sestavil/i:

Jiří Pavlovský

Mlok 1994

Sbírka vítězných prací ceny Karla Čapka za rok 1994

Kategorie: sci-fi - antologie

vydání: Klub Julese Vernea (web) 1996Informace / Anotace ke knize: Mlok 1994 - Sbírka vítězných prací ceny Karla Čapka za rok 1994

Před vámi leží sborník toho nejlepšího z nejprestižnější české a slovenské literární soutěže sci-fi – Cena Karla Čapka. Máte možnost seznámit se s povídkami a romány, které se umístily v roce 1994 na prvních místech. Některým z autorů se mezitím podařilo dosáhnout mety plně profesionálních literátů a vy si můžete přečíst dosud nevydané povídky Šoulačka a Instant Jiřího Kulhánka (autora jednoho z nejpopulárnějších českých románů Vládci strachu), fantasy román Chráněná cesta Vladimíra Šlechty či technothriller Zikkurat Pavla Obluka. Průvodcem vám bude úvodní slovo prezidenta Čs. Fandomu Zdeňka Rampase a zasvěcená analýza Františka Novotného (autora knih Ramax a Dlouhý den Valhaly). Nahlédněte spolu s nimi do zákulisí legendárního sci-fi klání o trofej nejvyšší – o cenu Mlok.
Cena Karla Čapka – to je nejprestižnější česká a slovenská literární soutěž žánru sci-fi. Prostřednictvím této sbírky se Vám dostávají do rukou nejlepší krátké povídky, povídky a romány, které byly nominovány na místa nejvyšší.

 WebArchiv - archiv českého webu