kniha » Tulačka, Vězeňkyně, Princezna
hodnotilo:
0%
Tulačka, Vězeňkyně, Princezna

Morgan Rice

Tulačka, Vězeňkyně, Princezna

série: Koruny a slávy
díl v sérii: 2

Kategorie: fantasy

originální název: Rogue, Prisoner, Princess
originál vyšel: 2016

vydání: Google Play 2016SERIE: Koruny a slávy
[1] Otrokyně, Bojovnice, Královna
[2] Tulačka, Vězeňkyně, Princezna
[3] Rytíř, Následník a Princ
Informace / Anotace ke knize: Tulačka, Vězeňkyně, Princezna

Sedmnáctiletá Ceres je krásná chudá dívka žijící v imperiálním městě jménem Delos. Královským výnosem je nucena bojovat v Aréně, brutálním kolbišti, kde se střetávají válečníci ze všech koutů světa v bojích na život a na smrt. Proti zuřivým soupeřům má jen malou šanci na přežití. Jedinou její šancí je tak chopit se své vnitřní síly a jednou provždy přestat být otrokyní a stát se bojovnicí.
Osmnáctiletý princ Thanos se probouzí na ostrově jménem Haylon a zjišťuje, že ho do zad bodli jeho vlastní lidé. Nechali ho napospas smrti na pláži nasáklé krví. V zajetí rebelů si musí zasloužit svobodu a svůj život. Zjistit, kdo stojí za pokusem o jeho vraždu a pomstít se.
Mezi Ceres a Thanem leží celý širý svět a přesto se stále milují. Imperiální dvůr je ale plný lží, podvodů a dvojakosti, stejně jako žárlivých královských, kteří splétají složité intriky, kvůli kterým si oba myslí, že ten druhý je mrtvý. Rozhodnutí, jež provedou, budou určovat osud toho druhého.
Přežije Ceres v Aréně a stane se bojovnicí, kterou se má stát? Uzdraví se Thanos a odhalí tajemství, která před ním ostatní skrývají? Podaří se jim se přes všechna protivenství k sobě vrátit?

 WebArchiv - archiv českého webu