kniha » Dávný čas
chce si přečíst 1 | chce mít v knihovně 1 | má v knihovně 2
hodnotilo: 1
60%
Koupit knihu:
FantasyShop.cz
Fantasya.cz
Dávný čas Více vydání = více obálek.

Trevor Baxendale

Dávný čas

série: Doctor Who
díl v sérii: 7

Kategorie: sci-fi

originální název: Doctor Who: Deep Time
originál vyšel: 2015

vydání: Jota (web) 2017; Jota (web) 2017

odkazy: 2x [recenze]Informace / Anotace ke knize: Dávný čas

Dávný čas je novým příběhem odehrávajícím se ve vesmíru kultovního britského sci-fi seriálu Doctor Who s Dvanáctým Doktorem (Peter Capaldi) a Clarou Oswaldovou (Jenna Colemanová) v hlavních rolích.

Kniha je posledním dílem trilogie Kroniky Půvabu, do níž spadají již vydané díly Královská krev a Generace velkého třesku.

Phaeroni zmizeli již před miliony let. Cestovali napříč hvězdami po stezkách z času a prostoru a zanechali po sobě jen pár stop. Ale co se Phaeronům vlastně přihodilo? Někteří věří, že je vyhladila nějaká nezastavitelná síla… jiní tvrdí, že se vyhladili sami. Ale co když je ve skutečnosti zastihl mnohem strašlivější osud?

V daleké budoucnosti objeví lidstvo poslední phaeronskou stezku — a Doktor s Clarou se vydávají odhalit, kam tato stezka vede. Každý z výzkumného týmu ví přesně, po čem pátrat — ale pouze Doktor ví přesně, co naleznou.

Protože kromě Doktora nikdo nezná pravé tajemství Phaeronů: obludné tajemství, tak mocné a strašlivé, že muselo být pohřbeno v nejhlubším hrobu ve vesmíru.

 

Externí odkazy:

[recenze] webzin Dagon (Vendula Kreplová)
[recenze] Fantasya.cz (Adéla Košařová)WebArchiv - archiv českého webu