kniha » Lovci monster: Z archivu
chce mít v knihovně 1 | má v knihovně 5
hodnotilo: 5
68%
Koupit knihu:
Alza.cz (e-book)
Lovci monster: Z archivu
Sestavil/i:

Larry Correia
Bryan Thomas Schmidt

Lovci monster: Z archivu

série: Lovci monster
díl v sérii:

Kategorie: fantasy - antologie - akční

originální název: The Monster Hunter Files
originál vyšel: 03/10/2017

vydání: Fantom Print (web) 2020

odkazy: 1x [recenze]SERIE: Lovci monster
[1] Lovci monster s.r.o.
[2] Vendeta
[3] Alfa
[4] Legie
[5] Nemesis
[6] Invaze

Neřazené díly série

Lovci monster: Z archivu
Informace / Anotace ke knize: Lovci monster: Z archivu

Dobrá zpráva je, že když vás napadne monstrum, mohou vám zachránit život Lovci monster. Špatná zpráva je, že když se sami stanete členy Lovců, šance dožít se důchodu rapidně klesá.
Lovci monster s.r.o. zase jednou dokazují, že s nimi není lehké pořízení. Během dlouhých desetiletí své existence zvládli porazit řadu nepřátel, mnoho z nich s pořádně ostrými zuby, drápy a dalšími částmi těl, o nichž se ve slušné společnosti nemluví. Ale protože nikdo není neporazitelný, občas to i Lovci samotní odnesli.
Po sérii románů se nyní do jejich světa mohou všichni milovníci drsné a zároveň humorné fantasy vrátit díky otevření dosud přísně utajeného archivu. Ten prozradí mnoho detailů a pikantností z bohaté historie Lovců monster. Každý příběh nastíní jiný případ, který z různých důvodů doposud zůstával utajen.
Ostatně, kdo by také věřil tomu, že někdy se člověk musí postavit zahradním trpaslíkům? Anebo během práce jako údržbář vyšetřovat vraždu, kterou se na vás pokouší hodit skutečný pachatel? A co teprve, když vám cestu zkříží Imhotep. To teprve začíná, anebo přestává, všechna legrace… V celkem sedmnácti příbězích zasazených do světa Lovců monster znovu zjistíte, že riskovat svůj život je vysoce zábavné… zejména když se to děje někomu jinému a figuruje v tom řada těl, hlášek a munice.

 

Externí odkazy:

[recenze] Fandom.sk (Rastislav Weber)WebArchiv - archiv českého webu