kniha » Sílící bouře
má v knihovně 1
hodnotilo:
0%
Sílící bouře

Cavan Scott

Sílící bouře

série: Star Wars - Vrcholná Republika
díl v sérii: 2
kniha patří do světa: Star Wars

Kategorie: sci-fi

originální název: The Rising Storm
originál vyšel: 2021

vydání: Egmont (web) 2022SERIE: Star Wars - Vrcholná Republika
[1] Světlo rytířů Jedi
[2] Sílící bouře
[3] Padlá hvězda

Neřazené díly série

Informace / Anotace ke knize: Sílící bouře

Hrdinové z éry vrcholné Republiky se vracejí, aby čelili obávanému nepříteli v pokračování dramatických událostí z příběhu Světlo rytířů Jedi.

Po velké katastrofě v hyperprostoru a hrdinství Jediů Republika začíná znovu růst a přivádí další světy pod společný prapor. Duch jednoty se pod vedením kancléřky Liny Soh šíří do galaxie a Jediové na nově otevřené stanici Maják Hvězdosvit jsou jeho předvojem.

Na oslavu kancléřka plánuje republikový veletrh, výkladní skříň možností rozšiřující se mírumilovné Republiky. Stellan Gios, Bell Zettifar, Elzar Mann a další Jediové navštíví veletrh jako vyslanci harmonie. Ale kromě očí galaxie se k této události obrací i zuřivost Nihilů. Jejich vůdce, Marchion Ro, má v úmyslu tuto jednotu zničit. Na slavnost dopadne jeho bouře a rozsévá chaos a pomstu.

Zatímco se Jediové ze všech sil snaží zastavit krveprolití a řádící Nihily, musejí čelit skutečné hrůze, kterou jejich nepřítel plánuje rozpoutat po celé galaxii – takové, před níž je nemůže zaštítit ani Síla.

 WebArchiv - archiv českého webu