kniha » Mizerná smrt Eduarda Delacroixe
chce si přečíst 4 | má v knihovně 29
hodnotilo: 42
92%
Mizerná smrt Eduarda Delacroixe

Stephen King

Mizerná smrt Eduarda Delacroixe

série: Zelená míle
díl v sérii: 4

Kategorie: horor

originální název: The Bad Death of Eduard Delacroix
originál vyšel: 27/06/1996

vydání: Beta (web) 1998SERIE: Zelená míle
[1] Dvě mrtvé holčičky
[2] Myš na míli
[3] Coffeyho ruce
[4] Mizerná smrt Eduarda Delacroixe
[5] Noční výprava
[6] Coffey na míli

Neřazené díly série

Informace / Anotace ke knize: Mizerná smrt Eduarda Delacroixe

Zelená míle byla poprvé publikována v šesti levných paperbackových svazcích. První, s podtitulem Dvě mrtvé holčičky, byl publikován 28. března 1996, další díly vycházely každý následující měsíc, až do závěrečného dílu Coffey na míli. Ten vyšel 29. srpna 1996. Román byl jako jeden brožovaný svazek vydán 5. května 1997. 3. října 2000 byla kniha vydána poprvé v tvrdých deskách.


Pro jednoho z vězňů káznice v Cold Mountain vypršel čas. Eduard Delacroix má nastoupit svou poslední cestu dolů k Zelené míli. Ale napřed se musí rozloučit se svými strážci a spoluvězni, a také s podivným stvořením, které navždy změnilo jeho život. Ještě neví nic o strašném osudu, který na něho čeká, ani o ďábelských plánech odplaty.

Nic z toho, co jste dosud přečetli, vás nemohlo dostatečně připravit na nejodvážnější horor Stephena Kinga. Několikadílný seriál začíná v Death Row a vede do ohromujících záhad v hlubinách lidského srdce. Svěřte se do náručí Stephena Kinga a ucítíte, jak se stisk jeho rukou stává pevnější a pevnější.

 WebArchiv - archiv českého webu