ocenění » The Dragon Awards » Nejlepší military sci - fi nebo fantasy román

The Dragon Awards

The Dragon Awards.

WWW stránky ocenění: The Dragon Awards.

The Dragon Awards (Dračí ceny) vznikla jako reakce části fandomu na spekulace kolem udílení cen Hugo v roce 2015, kde se určité skupiny snažili protlačit názorově jim blízká díla či autory, což ve výsledku nakonec znamenalo, že v několika kategoriích nebyla cena Hugo vůbec udělena. The Dragon Awards je cena udělovaná na základě hlasování mezi fanoušky.

Nejlepší military sci - fi nebo fantasy román

originální název: Best Military Science Fiction or Fantasy Novel

2016

vítěz

  • David Weber
  • Hell’s Foundations Quiver, David Weber (Tor)

nominace

  • John Scalzi
  • Kloos, Marko - Dezerce   71% / 8
  • The End of All Things, John Scalzi (Tor)
  • Wrath of an Angry God, Gibson Michaels (Arc Flash)
  • Allies and Enemies: Fallen, Amy J. Murphy (Self-published)
  • The Price of Valor, Django Wexler (Roc)
  • Blood in the Water, Taylor Anderson (Roc)
2017

vítěz

  • Iron Dragoons, Richard Fox (Self-published)

nominace

  • Eric Flint
  • The Span of Empire, Eric Flint & David Carrico (Baen)
  • Caine’s Mutiny, Charles E. Gannon (Baen)
  • Invasion: Resistance, J.F. Holmes (Self-published)
  • Starship Liberator, B.V. Larson & David Van Dyke (Castalia House)
  • Allies and Enemies: Exiles, Amy J. Murphy (Self-published)
  • Cartwright’s Cavaliers, Mark Wandrey (Seventh Seal)
  • Star Realms: Rescue Run, Jon Del Arroz (Evil Girlfriend)
2018

vítěz

nominace

  • Kloos, Marko - Protiúder   61% / 7
  • Price of Freedom, Craig Martelle & Michael Anderle (LMBPN)
  • Legend, Christopher Woods (Seventh Seal)
  • Communications Failure, Joe Zieja (Saga)
  • Ghost Marines: Integration, Jonathan P. Brazee (Semper Fi)
2019

vítěz

nominace

  • Joshua Dalzelle
  • Kameron Hurley
  • Marine by Joshua Dalzelle
  • The Light Brigade by Kameron Hurley
  • A Pale Dawn by Chris Kennedy, Mark Wandrey
  • Order of the Centurion by Jason Anspach, Nick Cole
  • Sons of the Lion by Jason Cordova
2020

vítěz

  • Savage Wars by Jason Anspach & Nick Cole

nominace

  • Marko Kloos
  • Aftershocks by Marko Kloos
  • Defiance by Bear Ross
  • Howling Dark by Christopher Ruocchio
  • System Failure by Joe Zieja
  • Edge of Valor by Josh Hayes
2021

vítěz

nominace

  • Marko Kloos
  • Walter Jon Williams
  • Orders of Battle, Marko Kloos (47North)
  • Fleet Elements, Walter Jon Williams (Harper Voyager)
  • Direct Fire, Rick Partlow (Aethon)
  • Demon in White, Christopher Ruocchio (DAW)
  • Sentenced to War, J.N. Chaney & Jonathan Brazee (Variant)
2022

vítěz

nominace

  • Marko Kloos
  • Jack Campbell
  • Citadel, Marko Kloos (47North)
  • Resolute, Jack Campbell (Ace)
  • The Shattered Sky, John Birmingham (Del Rey)
  • Against All Odds, Jeffery H. Haskell (self-published)
  • Backyard Starship, J. N. Chaney & Terry Maggert (self-published)


WebArchiv - archiv českého webu