Bram Stoker Award

WWW stránky ocenění: Bram Stoker Award

další rok - 2009předchozí rok - 2007

2008

ročník: 21

Antologie

vítěz

nominace

  • Jeff Gelb
  • Ellen Sue Datlow
  • Tom Piccirilli
  • Dark Delicacies 2: Fear, Del Howison & Jeff Gelb, eds. (Carroll & Graf/Avalon)
  • Inferno, Ellen Datlow, ed. (Tor)
  • Midnight Premiere, Tom Piccirilli, ed. (Cemetery Dance Publications)
  • At Ease with the Dead, Barbara Roden & Christopher Roden, eds. (Ash-Tree Press)
Cena za celoživotní dílo

vítěz

Dílo mimo beletrii

vítěz

  • Jonathan Maberry
  • The Cryptopedia: A Dictionary of the Weird, Strange & Downright Bizarre, Jonathan Maberry & David F. Kramer (Citadel Press/Kensington)

nominace

Novela

vítěz

nominace

  • Scott Edelman
  • William Browning Spencer
  • "Almost the Last Story by Almost the Last Man", Scott Edelman (Postscripts)
  • "The Tenth Muse", William Browning Spencer (Subterranean #6)
  • "An Apiary of White Bees", Lee Thomas (Inferno)
  • General Slocum's Gold, Nicholas Kaufmann (Burning Effigy Press)
Poezie

vítěz

  • Being Full of Light, Insubstantial, Linda Addison (Space and Time)
  • Vectors: A Week in the Death of a Planet, Charlee Jacob & Marge Simon (Dark Regions Press)

nominace

  • Heresy, Charlee Jacob (Necro Publications)
  • Ossuary, JoSelle Vanderhooft (Sam's Dot Publishing)
  • Phantasmapedia, Mark McLaughlin (Dead Letter Press)
Povídka

vítěz

nominace

  • Lisa Tuttle
  • C. Dean Andersson
  • Paul Tremblay
  • Paul Tremblay
  • John Everson
  • "Closet Dreams", Lisa Tuttle (Postscripts #10)
  • "The Death Wagon Rolls On By", C. Dean Andersson (Cemetery Dance #57)
  • "The Teacher", Paul G. Tremblay (ChiZine)
  • "There's No Light Between Floors", Paul G. Tremblay (Clarkesworld Magazine)
  • "Letting Go", John Everson (Needles and Sins)
Román

vítěz

  • The Missing, Sarah Langan (Harper)

nominace

Románová prvotina

vítěz

nominace

  • The Hollower, Mary SanGiovanni (Leisure Books)
  • I Will Rise, Michael Calvillo (Lachesis Publishing)
  • The Memory Tree, John R. Little (Nocturne Press)
Sbírka povídek

vítěz

  • Peter Straub
  • 5 Stories, Peter Straub (Borderlands)
  • Proverbs for Monsters, Michael A. Arnzen (Dark Regions Press)

nominace



WebArchiv - archiv českého webu