ocenění »
Bram Stoker Award »
2010
Bram Stoker Award
WWW stránky ocenění: Bram Stoker Award
2010
-
ročník: 23
- Antologie
-
vítěz
- He Is Legend: An Anthology Celebrating Richard Matheson, Christopher Conlon, ed. (Gauntlet)
nominace
- Ellen Sue Datlow
- Ellen Sue Datlow
- Lisa Morton
- Lovecraft Unbound, Ellen Datlow, ed. (Dark Horse)
- Poe, Ellen Datlow, ed. (Solaris)
- Midnight Walk, Lisa Morton, ed. (Dark House)
- Cena za celoživotní dílo
-
vítěz
- Dílo mimo beletrii
-
vítěz
- Writers Workshop of Horror, Michael Knost (Woodland)
nominace
- Bev Vincent
- The Stephen King Illustrated Companion, Bev Vincent (Fall River)
- Cinema Knife Fight, L. L. Soares & Michael Arruda (Fearzone)
- Stephen King: The Non-Fiction, Rocky Wood & Justin Brook (Cemetery Dance)
- Novela
-
vítěz
- The Lucid Dreaming, Lisa Morton (Bad Moon)
nominace
- Scott Edelman
- Gene O'Neill
- Mort Castle
- The Hunger of Empty Vessels, Scott Edelman (Bad Moon)
- Doc Good's Traveling Show, Gene O'Neill (Bad Moon)
- Dreaming Robot Monster, Mort Castle (Mighty Unclean)
- Poezie
-
vítěz
- Lucy A. Snyder
- Chimeric Machines, Lucy A. Snyder (Creative Guy)
nominace
- Bruce Boston
- Bruce Boston
- Double Visions, Bruce Boston (Dark Regions)
- North Left of Earth, Bruce Boston (Sam's Dot)
- Barfodder, Rain Graves (Cemetery Dance)
- Povídka
-
vítěz
- Norman Prentiss
- "In the Porches of My Ears", Norman Prentiss (Postscripts #18)
nominace
- Weston Ochse
- "The Crossing of Aldo Ray", Weston Ochse (The Dead that Walk)
- "Keeping Watch", Nate Kenyon (Monstrous: 20 Tales of Giant Creature Terror)
- "The Night Nurse", Harry Shannon (Horror Drive-In Jul 2009)
- Román
-
vítěz
- Audrey's Door, Sarah Langan (Harper)
nominace
- Maberry, Jonathan - Pacient nula 80% / 3
- Joe McKinney
- Quarantined, Joe McKinney (Lachesis)
- Cursed, Jeremy Shipp (Raw Dog Screaming Press)
- Románová prvotina
-
vítěz
- Hank Schwaeble
- Damnable, Hank Schwaeble (Jove)
nominace
- Paul Tremblay
- The Little Sleep, Paul Tremblay (Henry Holt)
- Solomon's Grave, Daniel G. Keohane (Dragon Moon Press)
- Breathers, S. G. Browne (Broadway Books)
- Sbírka povídek
-
vítěz
- Gene O'Neill
- A Taste of Tenderloin, Gene O'Neill (Apex)
nominace
- Dennis Etchison
- Got to Kill Them All and Other Stories, Dennis Etchison (Cemetery Dance)
- In the Closet, Under the Bed, Lee Thomas (Dark Scribe)
- Martyrs and Monsters, Robert Dunbar (DarkHart)