Locus
Locus Award
WWW stránky ocenění: Locus Award
Cena Locus Award, nebo Locus, je každoročně od roku 1971 udělována čtenáři amerického časopisu Locus Magazine nejlepším dílům žánrů science fiction a fantasy uplynulého roku. Ceně je přikládán veliký význam především proto, že počet anketních lístků od čtenářů převyšuje počet hlasů u cen Hugo i Nebula dohromady a je tedy hodnocením širšího vzorku respondentů.
1994
-
ročník: 24
- Antologie
-
vítěz
- Gardner Raymond Dozois
- The Year's Best Science Fiction: Tenth Annual Collection, Gardner Dozois, ed. (St. Martin's)
nominace
- Stephen R. Donaldson
- Ramsey Campbell
- Stephen Jones
- Karl Edward Wagner
- Kristine Kathryn Rusch
- David S. Garnett
- David G. Hartwell
- Ellen Sue Datlow
- James Morrow
- Edward E. Kramer
- Martin Harry Greenberg
- Mike Resnick
- Ursula K. Le Guin
- Terri Windling
- Ellen Sue Datlow
- Datlow; Windling - To nejlepší z hororu a fantasy VI 62% / 10
- Terry Dowling
- 2. Full Spectrum 4, Lou Aronica, Amy Stout & Betsy Mitchell, eds. (Bantam Spectra)
- 3. The Year's Best Fantasy and Horror: Sixth Annual Collection, Ellen Datlow & Terri Windling, eds. (St. Martin's)
- 4. Snow White, Blood Red, Ellen Datlow & Terri Windling, eds. (Morrow AvoNova)
- 5. The Norton Book of Science Fiction, Ursula K. Le Guin & Brian Attebery, eds. (Norton)
- 6. Alternate Warriors, Mike Resnick, ed. (Tor)
- 7. Confederacy of the Dead, Richard Gilliam, Martin H. Greenberg & Edward E. Kramer, eds. (Roc)
- 8. Nebula Awards 27, James Morrow, ed. (Harcourt Brace)
- 9. Omni Best Science Fiction Three, Ellen Datlow, ed. (Omni Books)
- 10. Christmas Forever, David G. Hartwell, ed. (Tor)
- 11. New Worlds 3, David Garnett, ed. (Gollancz)
- 12. Pulphouse: The Hardback Magazine: Issue Twelve: The Last Issue, Kristine Kathryn Rusch, ed. (Pulphouse)
- 13. The Year's Best Horror Stories: XXI, Karl Edward Wagner, ed. (DAW)
- 14. The Lifted Veil: The Book of Fantastic Literature by Women, A. Susan Williams, ed. (Xanadu; Carroll & Graf)
- 15. Best New Horror 4, Stephen Jones & Ramsey Campbell, eds. (Robinson; Carroll & Graf)
- 16. Strange Dreams, Stephen R. Donaldson, ed. (Bantam Spectra)
- 17. Mortal Fire: Best Australian SF, Terry Dowling & Van Ikin, eds. (Coronet Australia)
- Časopis
-
vítěz
- Asimov's
nominace
- 2.F&SF
- 3.Analog
- 4.Science Fiction Age
- 5.Interzone
- 6.Amazing Stories
- 7.Omni
- 8.Tomorrow Speculative Fiction
- 9.Science Fiction Chronicle
- 10.Marion Zimmer Bradley's Fantasy Magazine
- 11.Aboriginal SF
- 12.Weird Tales
- 13.The New York Review of Science Fiction
- 14.Science Fiction Eye
- 15.Cemetery Dance
- 16.Pulphouse
- Editor
-
vítěz
nominace
- Scott Edelman
- Mike Resnick
- David Pringle
- Terri Windling
- Martin Harry Greenberg
- Kristine Kathryn Rusch
- David G. Hartwell
- Ellen Sue Datlow
- Algirdas Jonas Budrys
- 2. Kristine Kathryn Rusch
- 3. Ellen Datlow
- 4. Stanley Schmidt
- 5. David G. Hartwell
- 6. Mike Resnick
- 7. David Pringle
- 8. Terri Windling
- 9. Scott Edelman
- 10. Algis Budrys
- 11. Lou Aronica
- 12. Martin H. Greenberg
- 13. Kim Mohan
- Fantasy román
-
Na 3. místě se umístil Tad Williams s románem „Věž Zeleného anděla“, v češtině vyšel ve 4 dílech.
vítěz
- Peter S. Beagle
- The Innkeeper's Song, Peter S. Beagle (Roc)
nominace
- Holdstock, Robert - Hloubení 82% / 98
- Carolyn Janice Cherryh
- Delia Sherman
- Bunch; Cole - Vzdálená království 81% / 8
- Patricia A. McKillip
- S. P. Somtow
- Melanie Rawn
- Mercedes Lackey
- Judith Tarr
- Barbara Hambly
- Williams, Tad - Věž Zeleného anděla 1 89% / 47
- Williams, Tad - Věž Zeleného anděla 2 89% / 45
- Williams, Tad - Věž Zeleného anděla 3 86% / 42
- Williams, Tad - Věž Zeleného anděla 4 90% / 42
- Nina Kiriki Hoffman
- Lisa Goldstein
- Jordan, Robert - Oheň z nebes 83% / 24
- Robin McKinley
- Swanwick, Michael - Dcera železného draka 70% / 3
- 2.The Iron Dragon's Daughter, Michael Swanwick (Millennium; Morrow AvoNova)
- 3.To Green Angel Tower, Tad Williams (DAW)
- 4.The Thread That Binds the Bones, Nina Kiriki Hoffman (AvoNova)
- 5.Strange Devices of the Sun and Moon, Lisa Goldstein (Tor)
- 6.The Fires of Heaven, Robert Jordan (Tor)
- 7.Deerskin, Robin McKinley (Ace)
- 8.Dog Wizard, Barbara Hambly (Ballantine Del Rey)
- 9.Lord of the Two Lands, Judith Tarr (Tor)
- 10.The Hollowing, Robert Holdstock (HarperCollins UK)
- 11.Faery in Shadow, C. J. Cherryh (Legend; Science Fiction Book Club)
- 12.The Porcelain Dove, Delia Sherman (Dutton)
- 13.Winter of the Wolf (US title: The Belly of the Wolf), R. A. MacAvoy (Headline; Morrow)
- 14.The Far Kingdoms, Allan Cole & Chris Bunch (Ballantine Del Rey)
- 15.The Cygnet and the Firebird, Patricia A. McKillip (Ace)
- 16.The Wizard's Apprentice, S. P. Somtow (Atheneum)
- 17.Bones of the Past, Holly Lisle (Baen)
- 18.Dragon Star Book III: Skybowl, Melanie Rawn (DAW)
- 19.The Robin & the Kestrel, Mercedes Lackey (Baen)
- Horor - román
-
vítěz
- Lucius Shepard
- The Golden, Lucius Shepard (Mark V. Ziesing; Bantam)
nominace
- Huff, Tanya Sue - Spojení krve 75% / 17
- Nancy Holder
- Melanie Tem
- Tanith Lee
- Poppy Z. Brite
- Anne Rice
- Koontz, Dean Ray - Uvažuje jako vrah 67% / 3
- Steven Karl Zoltán Brust
- Newman, Kim - Anno Dracula 77% / 10
- Bradley Denton
- 2.Anno Dracula, Kim Newman (Simon & Schuster UK; Carroll & Graf)
- 3.Agyar, Steven Brust (Tor)
- 4.Mr. Murder, Dean Koontz (Headline; Putnam)
- 5.Lasher, Anne Rice (Knopf)
- 6.Drawing Blood, Poppy Z. Brite (Delacorte Abyss)
- 7.X, Y, Michael Blumlein (Dell Abyss)
- 8.Personal Darkness, Tanith Lee (Little, Brown UK)
- 9.Making Love, Melanie Tem & Nancy Holder (Dell Abyss)
- 10.Blood Pact, Tanya Huff (DAW)
- 11.Blackburn, Bradley Denton (St. Martin's)
- Kniha mimo beletrii
-
vítěz
- The Encyclopedia of Science Fiction, John Clute & Peter Nicholls, eds. (Orbit; St. Martin's)
nominace
- Robert Albert Bloch
- Theodore R. Cogswell
- 2.Once Around the Bloch: An Unauthorized Autobiography, Robert Bloch (Tor)
- 3.The Monster Show: A Cultural History of Horror, David J. Skal (Norton)
- 4.PITFCS: Proceedings of the Institute for Twenty-First Century Studies, Theodore R. Cogswell, ed. (Advent:Publishers)
- 5.The Magic That Works: John W. Campbell and the American Response to Technology, Albert I. Berger (Borgo Press)
- 6.Off with Their Heads!: Fairy Tales and the Culture of Childhood, Maria Tatar (Princeton University Press)
- 7.Science Fiction and Fantasy Reference Index: 1985-1991, Hal W. Hall, ed. (Libraries Unlimited)
- Kniha výtvarného umění
-
vítěz
- The Art of Michael Whelan: Scenes/Visions, Michael Whelan (Bantam Spectra)
nominace
- 2.Dreamquests: The Art of Don Maitz, Don Maitz (Underwood-Miller)
- 3.A Hannes Bok Treasury, Hannes Bok (Underwood-Miller)
- 4.Understanding Comics: The Invisible Art, Scott McCloud (Tundra Publishing)
- 5.Virgil Finlay's Strange Science, Virgil Finlay (Underwood-Miller)
- 6.Virgil Finlay's Phantasms, Virgil Finlay (Underwood-Miller)
- 7.Tolkien's World, Anonymous, ed. (HarperCollins UK)
- 8.The Sorcerer's Apprentice, Nancy Willard, illustrated by Leo & Diane Dillon (Blue Sky Press/Scholastic)
- 9.Carl Lundgren: Great Artist, Carl Lundgren (Gator Press)
- 10.Switch on the Night, Ray Bradbury, illustrated by Leo & Diane Dillon (Knopf)
- 11.Pastures in the Sky, Patrick Woodroffe (Pomegranate)
- Novela
-
vítěz
- Ellison, Harlan - Mefisto z onyxu 94% / 16
- Mefisto in Onyx, Harlan Ellison (Omni Oct 1993; Mark V. Ziesing)
nominace
- Paul Di Filippo
- Alexander Jablokov
- Jack McDevitt
- Avram J. A. Davidson
- Reed, Robert - Sestra Alice 75% / 6
- Norman Spinrad
- G. David Nordley
- King, Stephen - Desátníci 80% / 11
- Pat Murphy
- Harry Norman Turtledove
- Walter Jon Williams
- Simmons, Dan - Vzpomínka 76% / 5
- Jack Andrew Cady
- Nancy Anne Kress
- Charles Oberndorf
- 2. “Dancing on Air”, Nancy Kress (Asimov's Jul 1993)
- 3. “The Night We Buried Road Dog”, Jack Cady (F&SF Jan 1993)
- 4. “Flashback”, Dan Simmons (Lovedeath)
- 5. Wall, Stone, Craft, Walter Jon Williams (F&SF Oct/Nov 1993; Axolotl)
- 6. “Down in the Bottomlands”, Harry Turtledove (Analog Jan 1993)
- 7. “An American Childhood”, Pat Murphy (Asimov's Apr 1993)
- 8. “The Ten O'Clock People”, Stephen King (Nightmares & Dreamscapes)
- 9. “Into the Miranda Rift”, G. David Nordley (Analog Jul 1993)
- 10. Vampire Junkies, Norman Spinrad (Tomorrow Speculative Fiction Aug 1993; Gryphon)
- 11. “Sister Alice”, Robert Reed (Asimov's Nov 1993)
- 12. “Alien Bootlegger”, Rebecca Ore (Alien Bootlegger and Other Stories)
- 13. “A Far Countrie”, Avram Davidson (Asimov's Nov 1993)
- 14. “Ships in the Night”, Jack McDevitt (Amazing Stories Oct 1993)
- 15. “The Last Castle of Christmas”, Alexander Jablokov (Asimov's Dec 1993)
- 16. “Walt and Emily”, Paul Di Filippo (Interzone #77 Nov 1993, #78 Dec 1993)
- 17. Testing, Charles Oberndorf (Bantam Spectra)
- Noveleta
-
vítěz
- Simmons, Dan - Umírání v Bangkoku 73% / 7
- “Death in Bangkok” (aka “Dying in Bangkok“), Dan Simmons (Playboy Jun 1993; Lovedeath)
nominace
- S. P. Somtow
- Egan, Greg - Plevy ve větru 69% / 22
- Avram J. A. Davidson
- Dave Smeds
- Ian R. MacLeod
- Kristine Kathryn Rusch
- James Patrick Kelly
- Brian W. Aldiss
- Connie Willis
- John Kessel
- Eleanor Arnason
- Willis, Connie - Smrt na Nilu 75% / 15
- Bisson, Terry - Stín to ví 80% / 7
- Sterling, Bruce - Koumák Eddy 71% / 8
- Neal Barrett, jr.
- Sheffield, Charles - S hlavou plnou Georgie 80% / 6
- Bisson, Terry - Anglie zvedá kotvy 73% / 7
- Aldridge, Raymon Huebert - Zajatec krásy 82% / 10
- Barry Brookes Longyear
- 2. “Death on the Nile”, Connie Willis (Asimov's Mar 1993)
- 3. “The Shadow Knows”, Terry Bisson (Asimov's Sep 1993)
- 4. “Deep Eddy”, Bruce Sterling (Asimov's Aug 1993)
- 5. “Cush”, Neal Barrett, Jr. (Asimov's Nov 1993)
- 6. “Georgia on My Mind”, Charles Sheffield (Analog Jan 1993)
- 7. “England Underway”, Terry Bisson (Omni Jul 1993)
- 8. “The Beauty Addict”, Ray Aldridge (Full Spectrum 4)
- 9. “The Franchise”, John Kessel (Asimov's Aug 1993)
- 10. “Inn”, Connie Willis (Asimov's Dec 1993)
- 11. “Darker Angels”, S. P. Somtow (Confederacy of the Dead)
- 12. “Swan Song”, Gregory Bennett (Analog Aug 1993)
- 13. “Chaff”, Greg Egan (Interzone #78 Dec 1993)
- 14. “The Spook-Box of Theodore Delafont De Brooks”, Avram Davidson (Tomorrow Speculative Fiction Jul 1993)
- 15. “Suicidal Tendencies”, Dave Smeds (Full Spectrum 4)
- 16. “Papa”, Ian R. MacLeod (Asimov's Oct 1993)
- 17. “The Hound of Merin”, Eleanor Arnason (Xanadu)
- 18. “The Arrival of Truth”, Kristine Kathryn Rusch (Alternate Warriors)
- 19. “Chemistry”, James Patrick Kelly (Asimov's Jun 1993)
- 20. “Friendship Bridge”, Brian W. Aldiss (New Worlds 3)
- 21. “The Death Addict”, Barry B. Longyear (Amazing Stories Jul 1993)
- Povídka
-
vítěz
- Connie Willis
- “Close Encounter”, Connie Willis (Asimov's Sep 1993)
nominace
- 2.“Mwalimu in the Squared Circle”, Mike Resnick (Asimov's Mar 1993)
- 3.“The Story So Far”, Martha Soukup (Full Spectrum 4)
- 4.“The Bone Woman”, Charles de Lint (F&SF Aug 1993)
- 5.“Martin on a Wednesday”, Nancy Kress (Asimov's Mar 1993)
- 6.“The Battle of Long Island”, Nancy Kress (Omni Feb/Mar 1993)
- 7.“Feedback”, Joe Haldeman (Playboy Mar 1993)
- 8.“I Shall Do Thee Mischief in the Wood”, Kathe Koja (Snow White, Blood Red)
- 9.“The Face”, Ed Gorman (F&SF Apr 1993; Confederacy of the Dead)
- 10.“Useful Phrases”, Gene Wolfe (Tomorrow Speculative Fiction Jan 1993)
- 11.“Sacred Cow”, Bruce Sterling (Omni Jan 1993)
- 12. (tie): “The Extra”, Greg Egan (Asimov's Jan 1993)
- 12. (tie): “The Good Pup”, Bridget McKenna (F&SF Mar 1993)
- 14.“The Sri Lanka Position”, Robert Silverberg (Playboy Dec 1993)
- 15.“The Plot to Save Hitler”, W. R. Thompson (Analog Sep 1993)
- 16.“Love Toys of the Gods”, Pat Cadigan (Omni Best Science Fiction Three)
- 17.“Everything that Rises, Must Converge”, Michael Armstrong (Asimov's Feb 1993)
- 18.“Sinner-Saints”, Kristine Kathryn Rusch (F&SF May 1993)
- 19.“Carriers”, Brian Stableford (Asimov's Jul 1993)
- 20. (tie): “'Forever,' Said the Duck”, Jonathan Lethem (Asimov's Dec 1993)
- 20. (tie): “Sea-Scene, or, Vergil and the Ox-Thrall”, Avram Davidson (Asimov's Feb 1993)
- 22.“Cliffs That Laughed”, R. A. Lafferty (Magazine of Horror #26 Mar 1969; Amazing Stories Oct 1993)
- Románová prvotina
-
vítěz
- Cold Allies, Patricia Anthony (Harcourt Brace Jovanovich)
nominace
- Mary Rosenblum
- Thomson, Amy - Virtuální dívka 69% / 10
- Tony Daniel
- Sean Stewart
- Yvonne Navarro
- Martha Wells
- 2. Ammonite, Nicola Griffith (Ballantine Del Rey)
- 3. The Drylands, Mary Rosenblum (Ballantine Del Rey)
- 4. CrashCourse, Wilhelmina Baird (Ace)
- 5. Virtual Girl, Amy Thomson (Ace)
- 6. Mutagenesis, Helen Collins (Tor)
- 7. Warpath, Tony Daniel (Tor)
- 8. Flying to Valhalla, Charles Pellegrino (Morrow AvoNova)
- 9. The Rising of the Moon, Flynn Connolly (Ballantine Del Rey)
- 10. Passion Play, Sean Stewart (Beach Holme/Tesseract; Ace)
- 11. The Devil You Say, Elisa DeCarlo (AvoNova)
- 12. The Element of Fire, Martha Wells (Tor)
- 13. Forests of the Night, S. Andrew Swann (DAW)
- 14. The Well-Favored Man, Elizabeth Willey (Tor)
- 15. Afterage, Yvonne Navarro (Bantam)
- Sbírka
-
Na 3. místě se umístil Cordwainer Smith se sbírkou „Znovuobjevení člověka“, česky vyšla ve 2 dílech. Na 6. místě se umístil Stephen King se sbírkou „Nightmares & Dreamscapes“, česky vyšla ve 2 knihách „Dolanův cadillac“ a „Pátá čtvrtina“.
vítěz
- Connie Willis
- Impossible Things, Connie Willis (Bantam Spectra)
nominace
- Charles de Lint
- Allen M. Steele
- Harry Norman Turtledove
- John Crowley
- Poppy Z. Brite
- Tanith Lee
- David R. Bunch
- Ramsey Campbell
- Samuel Ray Delany
- Anne Inez McCaffrey
- George Alec Effinger
- Simmons, Dan - Láskosmrt 71% / 18
- Smith, Cordwainer - Znovuobjevení člověka I 84% / 30
- Smith, Cordwainer - Znovuobjevení člověka II 91% / 23
- Bisson, Terry - Medvědi objevují oheň 81% / 17
- Asimov, Isaac - A zrodí se Nadace 87% / 116
- King, Stephen - Dolanův cadillac 68% / 48
- King, Stephen - Pátá čtvrtina 68% / 33
- Nancy Anne Kress
- Pat Cadigan
- Aldiss, Brian W. - Příliš vzdálený svět 58% / 20
- 2. Lovedeath, Dan Simmons (Warner)
- 3. The Rediscovery of Man: The Complete Short Science Fiction of Cordwainer Smith, Cordwainer Smith (NESFA Press)
- 4. Bears Discover Fire, Terry Bisson (Tor)
- 5. Forward the Foundation, Isaac Asimov (Doubleday Foundation)
- 6. Nightmares & Dreamscapes, Stephen King (Viking)
- 7. The Aliens of Earth, Nancy Kress (Arkham House)
- 8. Dirty Work, Pat Cadigan (Mark V. Ziesing)
- 9. Maureen Birnbaum, Barbarian Swordsperson: The Complete Stories, George Alec Effinger (Swan Press)
- 10. The Chronicles of Pern: First Fall, Anne McCaffrey (Ballantine Del Rey)
- 11. Dreams Underfoot, Charles de Lint (Tor)
- 12. Rude Astronauts, Allen Steele (Legend; Old Earth Books)
- 13. Departures, Harry Turtledove (Ballantine Del Rey)
- 14. Antiquities, John Crowley (Incunabula)
- 15. Swamp Foetus, Poppy Z. Brite (Borderlands Press)
- 16. Alien Bootlegger and Other Stories, Rebecca Ore (Tor)
- 17. Nightshades, Tanith Lee (Headline)
- 18. Bunch!, David R. Bunch (Broken Mirrors Press)
- 19. Alone with the Horrors, Ramsey Campbell (Arkham House)
- 20. Driftglass/Starshards, Samuel R. Delany (Grafton)
- 21. A Tupolev Too Far, Brian W. Aldiss (HarperCollins UK; St. Martin's)
- Sci - fi román
-
vítěz
- Robinson, Kim Stanley - Zelený Mars 80% / 5
- Green Mars, Kim Stanley Robinson (HarperCollins UK; Bantam Spectra)
nominace
- John M. Ford
- Sheffield, Charles - Božská rychlost 71% / 14
- Jack Womack
- Michaela Roessner
- Paul James McAuley
- Niven; Pournelle - Drtící ruka 84% / 8
- Gene Wolfe
- Baxter, Stephen Michael - Časupodobné nekonečno 86% / 29
- Kevin J. Anderson
- Doug Beason
- David Zindell
- Elizabeth Ann Scarborough
- Bear, Greg - Marťanská cesta 81% / 35
- Nancy Anne Kress
- Gibson, William - Virtuální světlo 81% / 49
- David Brin
- Algirdas Jonas Budrys
- Orson Scott Card
- Anderson, Poul William - Hvězdy jsou jako oheň 82% / 13
- Iain M. Banks
- Clarke, Arthur C. - Kladivo Boží 75% / 33
- Anne Inez McCaffrey
- Eleanor Arnason
- 2. Moving Mars, Greg Bear (Tor)
- 3. Beggars in Spain, Nancy Kress (Morrow AvoNova)
- 4. Virtual Light, William Gibson (Bantam Spectra)
- 5. Glory Season, David Brin (Orbit; Bantam Spectra)
- 6. Hard Landing, Algis Budrys (F&SF Oct/Nov 1992; Warner Questar)
- 7. The Call of Earth, Orson Scott Card (Tor)
- 8. A Plague of Angels, Sheri S. Tepper (Bantam Spectra)
- 9. Harvest of Stars, Poul Anderson (Tor)
- 10. Against a Dark Background, Iain M. Banks (Orbit; Bantam Spectra)
- 11. The Hammer of God, Arthur C. Clarke (Bantam Spectra)
- 12. Ring of Swords, Eleanor Arnason (Tor)
- 13. Powers That Be, Anne McCaffrey & Elizabeth Ann Scarborough (Ballantine Del Rey)
- 14. The Broken God, David Zindell (HarperCollins UK; Bantam Spectra)
- 15. Growing Up Weightless, John M. Ford (Bantam Spectra)
- 16. Brother Termite, Patricia Anthony (Harcourt Brace)
- 17. Godspeed, Charles Sheffield (Tor)
- 18. Elvissey, Jack Womack (Tor)
- 19. Vanishing Point, Michaela Roessner (Tor)
- 20. Chimera, Mary Rosenblum (Ballantine Del Rey)
- 21. Red Dust, Paul J. McAuley (Gollancz)
- 22. The Gripping Hand, Larry Niven & Jerry Pournelle (Pocket)
- 23. Nightside the Long Sun, Gene Wolfe (Tor)
- 24. Timelike Infinity, Stephen Baxter (HarperCollins UK)
- 25. Assemblers of Infinity, Kevin J. Anderson & Doug Beason (Bantam Spectra)
- Vydavatel
-
vítěz
- Tor/St. Martin's
nominace
- 2. Bantam/Doubleday/Dell
- 3. Ballantine/Del Rey/Random House
- 4. Baen
- 5. Putnam/Berkley/Ace
- 6. DAW
- 7. Avon/Morrow
- 8. Ziesing/Ursus
- 9. Penguin/Roc/Viking
- 10. Underwood-Miller
- 11. Science Fiction Book Club
- 12. Carroll & Graf
- 13. HarperCollins (unspecified US or UK)
- 14. HarperCollins UK
- Výtvarník
-
vítěz
- Michael Whelan
nominace
- 2.Don Maitz
- 3.Thomas Canty
- 4.Bob Eggleton
- 5.Jim Burns
- 6.W. J. Hodgson
- 7.Leo & Diane Dillon
- 8.David A. Cherry
- 9.Darrell K. Sweet
- 10.Frank Kelly Freas
- 11.Boris Vallejo