povídka » Kronerčin kluk
hodnotilo: 16
71%
přebal jedné z knih obsahující tuto povídku přebal jedné z knih obsahující tuto povídku Povídka je uvedena ve více knihách = více obálek - po kliku na aktuální obrázek se obálka vymění.

Petra Neomillnerová

Kronerčin kluk

Komentáře:
Renča  | *** 09.10.2009 07:50

Tohle byla trochu detektivní story, ale závěr bych nečekala. Nemyslím vraha, to jsem čekala, spíš to, jak to Lota „vyřešila“.

Majkl  | *** 17.11.2009 09:00

Čím je táto poviedka výnimočná? V prvom rade, Lota si tu vôbec nezasexuje :) Koniec srandy, pretože táto poviedka je poriadne temná. Atmosféra na grunte (kde sa za poslednú dobu stalo príliš veľa smrteľných nehôd) je naozaj temná, pochmúrna… v kombinácii so zvláštnym synom mi bolo až nepríjemne, a čím skôr som chcel príbeh dočítať. Asi som mal včera pred spaním nejakú citlivejšiu náladu, ale preto ma poviedka veľmi nenadchla.

yerry  | **** 22.01.2014 22:27

Zápletka hodná aj pera majstra Hitchcocka. Temná záležitosť na jednej zo sedliackych usadlostí. Telekinéza aj čary. Nedocenený chalan s IQ oveľa vyšším ako zvyšok ostatnej populácie, zato však znetvorený. Mať hlavu ako starý CRT monitor asi nie je bohvie čo. Niektorí čarodejníci sú skrátka fušeri. Tá mágia predsa len nie je len pár tutoriálov nájdených niekde v stredovekých končinách a čarodejník v príbehu bol poriadny lamer.

Áno, Lota si tu síce nezasúloží, ale spomienky na súlož sú tu stále prítomné. Úroveň poviedky zostáva stále nadpriemerná. Na kvalitu si už začínam zvykať ;)

Durgas  | ***1/2 01.01.2018 19:21

Celkom dobrá a temná poviedka, ktorú podľa mňa trošku kazí zbytočne dlhé časové obdobie, počas ktorého sa odohráva.WebArchiv - archiv českého webu