povídka » Problém
hodnotilo: 4
45%
přebal jedné z knih obsahující tuto povídku přebal jedné z knih obsahující tuto povídku Povídka je uvedena ve více knihách = více obálek - po kliku na aktuální obrázek se obálka vymění.

Michael Starling

Problém

Kategorie: sci-fi - akční


Komentáře:
Xeelee  | **1/2 30.11.2010 02:47

Scénář ke slabýmu několikaminutovýmu akčnímu filmu. Je to hodně ulítle multikulturní šílenost, těžící ze situační komiky (často absurdní). Jde asi o jedinej literární počin, kde se objeví šavle, luk, revolver, karabina M16A1 s podvěšeným granátometem M203, obrněnený transportéry BTR-80, lehký kulomety, tarasnice, AK-74, tomahawky, protitanková děla a jakási krabička :-D To vše na čtyřech stranách.

STŘIH Michael Star leze kanálem. STŘIH Michael Star leze kanálem. STŘIH Michael Star stále ještě leze kanálem. STŘIH Na konci kanálu světlo. STŘIH Michael Star se vynořuje na záchodě. STŘIH Michael Star zabil teroristu, který šel na záchod. Výstřel z revolveru zaniká v hluku palby, kterou vedou teroristé s prázdnou ulicí. STŘIH Michael Star chodí po domě a postupně zabíjí teroristy. Teď zabil dva. STŘIHWebArchiv - archiv českého webu