série » Cesta krve
v Top10 43
hodnotilo: 245
90%
prebal knihy prebal knihy Série má více dílů = více obálek - po kliku na aktuální obrázek se obálka vymění.

Cesta krve

Autoři: Jiří Kulhánek

počet dílů v sérii: 2

vyhledávací pomocník:
český název: Google, NKC, Wikipedie CZ

odkazy: 2x [recenze]

Komentáře:
GeRony  | ***1/2 11.06.2012 09:55

Typicka brakova oddychovka od Kulhanka. Zial, cital som ju az po Nocnom klube, Stronciu a Vyhlidke na vecnost, takze uz to nemalo ten wow efekt ako kedysi Nocni klub. A tiez uz mam o par rokov viac ako kedysi ;) Stale je to vsak dobre oddychove citanie, takze v ramci tohto zanru si to svojich 70% zasluzi. Treti neoficialny diel uz nema take grady a hodnotil by som ho na 40–50%.

BorgDog  | **** 20.04.2017 06:11

Z toho, co jsem od Kulhánka zatím přečetl, se mi toto zamlouvá asi nejvíc. Čímž chci říct, že ani tak žádným nadšením neskáču. Ale obě knihy mají jednak hlavu a patu (což se o sérii „Divoci a zlí“ opravdu říci nedá), jasně definovatelnou zápletku, a Kulhánek dokáže vyždímat i nějaké emoce a napětí, navzdory opět nezničitelnému, nezdolnému a nepřemožitelnému hlavnímu hrdinovi.

Ne, nehltal jsem to s nosem zabořeným do knihy, ani se necítím ohromený. Ale nadprůměrně spokojený ano.

P.S.: Jsem spokojen i s částečně otevřeným koncem a nemyslím, že by případný třetí díl kvalitu zásadně zlepšil, spíše naopak. Moudrého… výtvor jsem četl, a kdybych ho měl hodnotit, musel bych se z 0% nejspíše přesunout do záporných hodnot.

ellric  | ***** 05.12.2017 14:27

Naprosto úchvatné akční dílo. Celou dobu vás drží v napětí. Hlavní postava výborně vykreslena. Podle této knihy by měla vzniknout počítačová hra. Byla by to jízda!WebArchiv - archiv českého webu