série » Stopařův průvodce Galaxií
v Top10 70
hodnotilo: 196
88%
prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy Série má více dílů = více obálek - po kliku na aktuální obrázek se obálka vymění.

Stopařův průvodce Galaxií

Sérii můžete znát i pod názvem:
Stopárov sprievodca galaxiou, Stopařův průvodce po Galaxii

Autoři: Douglas Adams, Eoin Colfer

originální název: Hitch-Hikers Guide to the Galaxy

počet dílů v sérii: 8

vyhledávací pomocník:
český název: Google, NKC, Wikipedie CZ
originální název: Google, NKC, Wikipedie EN

odkazy: 2x [seriál], 1x [info]

Komentáře:
Phoenix  | **** 21.10.2010 20:59

Humorná sci-fi není zrovna můj šálek čaje, ale výjimky potvrzují pravidlo:-) To, co se povedlo stvořit Adamsovi, jen těžko hledá konkurenci. První díl to s vámi rozjede stopem křížem krážem vesmírem, druhý díl nepoleví ani o fous, třetí se statečně drží za prvními dvěma, čtvrtý už bohužel značně pokulhává (sám autor přiznává, že ho tento díl nebavil), no, a pátý nám to všechno poletování vesmírem uzavírá (na úroveň prvních dílů, ale nemá ani omylem). A než se vydáte na cestu, hlavně si nezapomeňte ručník!!!

Pavly  | ***** 08.04.2011 21:01

Nejvtipnější série, jakou znám.

Gaarq  | **** 23.10.2023 17:06

série, která výrazně ovlivnila můj přístup k žánru. anglický magorický humor, vážná témata a ještě více potřeštěností, to je to, co člověk potřebuje jako denní antisérum reality.

pořízeno i jako audiokniha a je to super :) verze ypsilonky je také skvělá, ale je kratší. viděn i původní seriál i nové filmové zpracování. stále ještě lovím ta původní rozhlasová provedení.

25. 5. nezapomeňte ručník a NEPROPADEJTE PANICE :DWebArchiv - archiv českého webu