série » Blíženci
hodnotilo: 8
68%
prebal knihy prebal knihy prebal knihy Série má více dílů = více obálek - po kliku na aktuální obrázek se obálka vymění.

Blíženci

Autoři: Julie Nováková

počet dílů v sérii: 3

vyhledávací pomocník:
český název: Google, NKC, Wikipedie CZ

Komentáře:
joshuatree  | **** 18.07.2015 09:24

Ja som spokojný. V komentároch sa spomína priveľa vedeckých termínov, ale mne ich priveľa neprišlo a ak som ho nepoznal tak sa väčšinou dalo s kontextu odvodiť čo to asi je. Séria nie je freneticky akčná a to je veľké plus. Medzi menšie zápory by som dal asi postavy, akosi som si tam nenašiel žiadneho výraznejšieho obľúbenca. A skoky v čase by mohli byť viac naznačené, občas som mal v tom chvíľu chaos.

Gaarq  | *** 22.09.2015 22:07

oceňuju odvážný počin autorky i nakladatele vydat jednu z prvních tvrdých českých spejsoper, méně pak už dílo samotné, které má docela dobře našlápnuto v prvních dvou dílech, ale závěr je imho nezvládnutý. potenciál je veliký, chce to být buď důslednější ve fabulaci, když na sebe autorka klade tak těžký úkol vytvořit hard spejsoperu, nebo být více nezávadně povrchní, hýřivý ve ztřeštěných nápadech a akční, jak to většinou autoři známých spejsoper dělají.

Svarec  | *** 29.10.2015 21:46

Velmi ambiciózní a rozmáchlé dílo, kde bohužel zůstalo jen u těch ambicí. Autorka vymyslela dobrý svět, rozjela mnoho dějových linií, většinou když už ne zábavných, tak aspoň zajímavých. Bohužel mi přišlo, že více prostoru dostávají ty linie s nudnými a nezajímavými postavami (Celeste, Andy, Tranh), zatímco ty sympatické (Tilde, Arthur, Amelie) jen paběrkují. Navíc celé se jí to nepodařilo nějak smysluplně uzavřít, konec je hodně velkým zklamáním.WebArchiv - archiv českého webu