série » Galaktická Říše / Trantorské Impérium
v Top10 1
hodnotilo: 28
83%
prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy Série má více dílů = více obálek - po kliku na aktuální obrázek se obálka vymění.

Galaktická Říše / Trantorské Impérium

Autoři: Isaac Asimov

originální název: Empire

počet dílů v sérii: 3

Série patří do světa: Nadace

vyhledávací pomocník:
český název: Jyxo, Google, NKC, Wikipedie CZ
originální název: Jyxo, Google, NKC, Wikipedie EN

Komentáře:
Speedemon  | **1/2 14.01.2013 21:32

Ničím výjimečná série spojující tři dějově oddělené knihy do světa Nadace. Oblázek na obloze je značně nudná a nezajímavá kniha. Hvězdy jako prach jsou už promyšlenější a akčnější a Kosmické proudy taky ujdou. Velkou výhodou všech výše jmenovaných knih je jejich krátkost a tak, i když zrovna nezaujmou, není to taková ztráta času. Doporučuji spíše jen autorovým fandům. Ostatním by měla stačit série Nadace.

Phoenix  | *** 06.04.2016 17:07

G. říše jsou jedny z posledních knih, které jsem od Asimova četla, a rozhodně nepatří na špici. Tam patří Romány o robotech a samozřejmě Nadace. Tyto tři knihy jsou doplnění, bez kterého se všichni obejdou, protože do historie budoucnosti zas tak nic přelomového nepřinášejí. Jediné pozitivní je zvyšující se kvalita jednotlivých knih, i když poslední je stejně jenom lepší průměr. Hold jsme od Asimova zvyklí na víc.WebArchiv - archiv českého webu