série » StarCraft
v Top10 1
hodnotilo: 22
68%
prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy Série má více dílů = více obálek - po kliku na aktuální obrázek se obálka vymění.

StarCraft

Autoři: Jeff Grubb, Gabriel Mesta, Tracy Raye Hickman, Aaron S. Rosenberg, Keith R. A. DeCandido, Graham McNeill

originální název: StarCraft.

počet dílů v sérii: 6

vyhledávací pomocník:
český název: Google, NKC, Wikipedie CZ
originální název: Google, NKC, Wikipedie ENPřispívat do diskuze mohou jen registrovaní uživatelé


1

 [4] Speedemon (editor) 27.07.2013 07:16  

@Honzeecheck[1]: Jako náhrada za terranskou kampaň je kniha křížová cesta. Ale před hraním dvojky bych doporučil asi trilogii Sága temných templářů. Ta na dvojku navazuje nejvíc, ať už postavami nebo jednotkami. Navíc je v ní v dialozích a flashbacích shrnuto veškeré dění první hry.

 [3] Romla 02.03.2012 12:22  

První díl je shrnutí první kampaně nebo-li první třetiny děje v prvním Starcraftu. Druhý díl nemá s dějem ve hře nic společného, ale je to taková předehra k Sáze Temných templářů. Třetí díl znovu nemá nic společného s dějem ve hře a je to spíš popis jakési mise odehrávající se kdesi v universu Starcraftu. Čtvrtý díl je shrnutí části druhé kampaně (zergské) z prvního Starcraftu spíše z pohledu Raynora (terrana) a protossů. Celkově je kvalita těch knížek dosti nízká, takže pro zopakování děje bych mnohem víc doporučoval pusit si briefingy ze hry, ty jsou mnohem lepší.

 [2] KeB (editor) 01.01.2011 16:01  

Nemám hru úplně zmáknutou, ale troufnu si říct, že první díl je asi jen přehrání hry, druhej díl je doplněk original stracraftu a třetí díl je více méně broodwar. Čtvrtej díl jsem nečetl takže nevím. Neber mě, ale moc za slovo protože ve scénaři originálu i broodwaru mám hluboké mezery. KeB

 [1] Honzeecheck 09.09.2010 07:50  

Dá se to číst jako náhrada toho, když jsem hrál starcraft 1 před dávnou dobou, Brood wars vůbec a ted chci plynule zaplout do dvojky a bejt v obraze? Nebo je to jen doplněk tý první série…

1
Po diskuzní stránkách se můžete pohybovat také pomocí šipek na vaší klávesnici:
stránka starších příspevků = šipka vpravo
stránka novějších příspěvků = šipka vlevo


WebArchiv - archiv českého webu