série » Dračí doupě Plus
v Top10 2
hodnotilo: 13
85%
prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy Série má více dílů = více obálek - po kliku na aktuální obrázek se obálka vymění.

Dračí doupě Plus

Autoři: Vladimír Chvátil, Petr Machata, Filip Novotný, Matouš Ježek, Jan Vávra, Radovan Vlk, Herbert Vojčík, Jiří Buchta, Martin Landa, Stanislav Nowak, Lukáš Voborský, Rudolf Matoušek, Lucie Lukačovičová, Zbyněk Holub, Jan Kremer, Lukáš Linhart, Vít Procházka

počet dílů v sérii: 6

vyhledávací pomocník:
český název: Google, NKC, Wikipedie CZ

odkazy: 2x [web], 1x [diskuzní klub], 1x [recenze]

Celé toto vzniklo díky nakladatelství [n-80]Altar[/]. Dračí doupě plus (DrD+) je nástupcem [s-306]Dračího doupěte[/]. DrD+ je hra na hrdiny, ale co to vlastně znamená? Už jste se někdy plížili abyste ukradli drahocenný diamant nebo se snažili skolit draka? Toto právě hry na hrdiny dovolují. Celou hry řídí Pán jeskyně, to on vytváří celé světy, on je bůh. Dále tu jsou hráči. Ti se tím světem pohybují a Pán jeskyně jim říká, co se děje.

Dračí doupě je nejrozšířenější hra na hrdiny v České republice. Při hraní na hrdiny si představuješ, že jsi hrdinou dobrodružného fantastického příběhu. Je to lepší než knihy nebo filmy. Společně se svými přáteli vytváříš příběh, který jakoby pocházel z pera Tolkiena nebo Eddingse. Tvoje představivost tě přenese do světa elfů a čarodějů, barbarů a bojovníků a jen na tobě záleží, zda se v něm staneš udatným válečníkem, lstivým hobitem nebo mocným mágem.
WebArchiv - archiv českého webu