povídka » Temná záležitost
hodnotilo: 15
78%
přebal jedné z knih obsahující tuto povídku přebal jedné z knih obsahující tuto povídku Povídka je uvedena ve více knihách = více obálek - po kliku na aktuální obrázek se obálka vymění.

Petra Neomillnerová

Temná záležitost

Komentáře:
Renča  | **** 08.10.2009 10:17

Nahlédnutí do Volmarovy duše je zajímavé, čtenář víc chápe jeho vztah k Lotě. Obdivuju autorku za schopnost psát tak svěle v 1.osobě z pohledu chlapa.

Majkl  | **** 12.11.2009 12:30

Veľmi príjemná poviedka, rozprávaná z pohľadu Volmara a nie Loty. Príbeh o tom, ako sa vlastne Lota dostala do zaklínačskej školy. Pútavé, vtipné, a samozrejme nechýba sex. Ak bude zvyšok na podobnej (až lepšej) úrovni, mám sa na čo tešiť.

yerry  | ***** 21.01.2014 17:53

Ako som už písal v komentári k autorke, jej knižky sú pre mňa pole neorané. Pôvodne som očakával niečo nežné, ružovkasté, romantické a snáď s trochou krvi… A ono sa z toho vykľulo niečo divé, surové, živočíšne, nespútané, plné tvrdého sexu a expresívnych výrazov. Autorkin štýl ma dostal. Sex, drugs and Rock'n'roll, pardon trochu som sa nechal uniesť. Keď už tak, potom Gothic. Prvý príbeh o Volmarovi nemal chybu.

Je zaujímavé, ako má autorka prečítanú mužskú povahu :D

Durgas  | ***1/2 28.12.2017 14:57

Je to fajn napísané, aj dej je zaujímavý a pútavý. Vadí mi na tom akurát to, čo mi u Neomilnerovej vadí všeobecne – keď píše o postavách, ktoré majú stovky rokov, ale chovajú sa, ako by mali pätnásť…WebArchiv - archiv českého webu