série » Odkaz Dračích jezdců
v Top10 32
hodnotilo: 146
74%
prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy Série má více dílů = více obálek - po kliku na aktuální obrázek se obálka vymění.

Odkaz Dračích jezdců

Sérii můžete znát i pod názvem:
Odkaz Dračích jazdcov

Autoři: Christopher Paolini, Mark Cotta Vaz, Lois H. Gresh

originální název: Inheritance

počet dílů v sérii: 11

vyhledávací pomocník:
český název: Google, NKC, Wikipedie CZ
originální název: Google, NKC, Wikipedie EN

odkazy: 4x [web]

Komentáře:
firen  | **** 28.11.2007 17:51

Vcelku zajímavá série. To co je poněkud pohoršující je kopírování z ostatních fantasy, sci-fi či hororů. Ale dá se to číst. Lze vidět, jak se autor vyvijí a zároven i jeho dětské sny a představy. Vychází z toho pěkné dílo, které se mi dalším a dalším dílem, líbí více, více a více. Musím dodat, že po přečtení 3 dílu. získáva tato série, docela solidní úroven.

mike87  | ***1/2 02.02.2013 00:10

Podle mě měl Paolini vynikající nápad. I přes značné nedostatky prvního dílu – nutno dodat že šlo hlavně o styl, jakým byl Eragon napsán, značně dětské výrazy či složení vět je toho příkladem. Zároveň měl ale první díl kouzlo. Abych řekl pravdu, není to špička, ale bylo to něco, co mě vážně bavilo po celé trvání děje. Pak přišla dvojka – pro mě se nepochopitelně zhoršila po dějové stránce – moc dlouhá, místy nic neříkala, překombinovaná a prostě tak nějak zvláštně sesmolená. Dokonce mě chvílemi bavila Roranova část víc. Jediné zlepšení přišlo ve vypravěčském stylu. Trojka pokračovala v tempu udaném druhým dílem, ale vladtně mě bavila víc. A Roran mi šel na nervy. A pak přišla čtvrtá kniha. Měla potenciál, ale pomalu ho ztrácela. Část s Roranem byla nevýslovně otravná, takže tu jsem přežíval se zaťatými zuby, ale Eragonova část mě docela držela. A pak přišé konec. Vlastně ne, ještě mě čekalo 160 stránek čisté nudy, která se dala smrsknout do stránek padesáti. Celkově je pro mě tahle série hezkou oddychovkou, má kouzlo, má šmrnc, děj byl dá se říci promyšlený už od prvního dílu,ale zároveň mě místy neuvěřitelně štvala. Proto jsem dal sedmdesát, protože Eragon měl na víc.

Laxik  | **** 30.01.2016 19:22

Je to shit. Ale je to čtivý a zábavný shit, který přivedl k fantastice a k epickým bichlím na pokračování kupu lidí.WebArchiv - archiv českého webu