série » Noční strana
v Top10 21
hodnotilo: 57
85%
prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy Série má více dílů = více obálek - po kliku na aktuální obrázek se obálka vymění.

Noční strana

Autoři: Simon R. Green

originální název: Nightside

počet dílů v sérii: 13

vyhledávací pomocník:
český název: Jyxo, Google, NKC, Wikipedie CZ
originální název: Jyxo, Google, NKC, Wikipedie EN


Komentáře:
biker11  | ***** 03.12.2006 13:56

super temná strana Londýna. Niečo ako Nikednikdy, len troška temnejšie .

Speedemon  | ***1/2 26.08.2007 16:46

Děj: Noční strana je temná strana Londýna, kde můžete potkat úplně každého. Padlého boha, anděla, zrůdy nebo ďábla. Je to domov soukromého detektiva Johna Taylora obdarovaného vzácným darem. Dokáže najít jakoukoliv věc na kterou pomyslí. Tuto schopnost mu dala jeho nepoznaná matka. John po ní pátrá a výsledek se mu nelíbí ani trošičku… Vše je podáváno právě z Johnova pohledu okořeněné jeho černým humorem. V každém díle poznáme několik z jeho „přátel“, aby se v pozdější fázi spojili proti společnému nepříteli. Nejlepší díl: Téměř jistě Ostřejší než hadí zub. Vše co známe z minulých knih se zde spojí a vznikne řežba od první do poslední stránky. Nejhorší díl: Rytíř perného dne. Zde už autor hodně vaří z vody a opět tahá na scénu artušovskou legendu. Naštěstí měl dost soudnosti a následujícím dílem sérii ukončil. Udělal dobře a skončila ještě než jí došel dech.

hawai  | ***** 21.06.2009 21:08

Temná strana Londýna a detektiv John Taylor, cokoli je možné. Souhlasím, že nejlepším dílem je asi Ostřejší než hadí zub.WebArchiv - archiv českého webu