série » Fighting fantasy - Negart Group
v Top10 2
hodnotilo: 11
90%
prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy prebal knihy Série má více dílů = více obálek - po kliku na aktuální obrázek se obálka vymění.

Fighting fantasy - Negart Group

Autoři: Václav Kroc, Zbyněk Dach

počet dílů v sérii: 14

vyhledávací pomocník:
český název: Google, NKC, Wikipedie CZ


Komentáře:
firen  | ***** 19.11.2007 17:52

Hrál jsem mnoho gamebooků od negartgroup a myslím, že je to vydařená série. Zvláště se mi líbí provázanost hrdinů mnoha dílů. A celkově svět a udalosti v tomto světě. Můžete se protloukat otroem plným trestanců, zničit spiknutí černých stínu. Chránit mír Imperia a sousedního královstv Almidar. Táhnout včele nemrtvých armád. a V dalším díle se je snažíte zničit. Zkrátka každým dalším dílem, více souvislostí. velice dobrá série.

Zephon  | **** 05.05.2010 00:26

Co bych k téhle sérii mohl říct? 1.Po literární stránce je to dost podprůměrné. 2.Dějové linie, vykreslení postav a prostředí je opravdu jednoduché a dělané jakoby narychlo. Připadá mi, že autoři se jakoby chtěli podobat světovým špičkám (S. Jackson a J. Livingstone), na tom by nebylo nic špatného, ale ono to vypadá až moc křečovitě a strojeně… 3.Opravdu se mi líbí, že jednotlivé knihy nejsou stereotypní a autoři vám nabízejí role různých postav (Druid, Zloděj, zvlášť Nekromant mě velmi potěšil,…) Takže tady je velké plus 4.A ilustrace vypadají opravdu otřesně :)

No suma sumárum hodnotím sérii 80%

Cadak  | ***** 14.03.2015 08:42

Asi nejlepší gamebooková série, kterou jsem hrál, to bych asi mohl k této sérii říci. Právě pestrost možností, zajímavá komplexnější témata, to je to co se nikdy v původní FF sérii nevskytlo. Je to právě také v tom, že Z. Dach a V. Kroc se chopili různorodějších postav. Konečně už jen neustále nehrajete jen za válečníka, nyní si lze vyzkoušet Nekromanta, druida… dokonce můžete vést i velké armády.

Nechci shazovat původní FF sérii, ale chyběla jí ta provázanost a hlavně nějaký rázný děj celého světa, který by význačně zasahoval do celkových událostí napříč sérií.

K ilustracím bych jen řekl, že byly více než zdařilé, pouze v prvních dvou dílech byly poněkud slabší.

Závěrem mohu celou sérii jen vychválit, samozřejmě tu je několik slabších dílu – např. 9 a 12. Jinak je to ale ultimátní záležitost.

100%WebArchiv - archiv českého webu